Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
mummy88 AMBASADORKA
Včera ve 14:59
Možná jste si všimly, že ke známým oblíbeným sportovním kočárkům Litetraxu 4 a Litetraxu 4 Air se letos přidává nový parťák a to Litetrax 4 E.

Od svých kolegů se liší pár drobnými detaily především v doplňující výbavě a designu a je určen maminkám, které hledají kvalitní spolehlivý kočárek, ale nepotrpí si na doplňkové vychytávky a nebo si rády kočárek upravují na míru např. šitými potahy na sezení a madlo v konkrétních barvách a nepotřebují to mít v základní výbavě.

Díky tomu můžete kočárek pořídit za ještě lepší cenu. :slight_smile:

https://cz.joiebaby.com/product/litetrax-e/

Zatím je v ČR omezené množství, větší dodávka by měla dorazit v sprnu.#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 25. kvě 2020
Konečně se svět vrací k normálu.. snad to vydrží. :pray::heart: Já pro vás mám díky tomu dnes super zprávu a to, že brzy si budete moct zasoutěžit o tuto oblíbenou jídelní židličku Mimzy Snacker od Joie! Takže pokud plánujete pořizovat pro vašeho mrňouse, ještě vydržte. Už tento týden spustíme soutěž a třeba se na vás usměje štěstí. :slight_smile:

Soutěžní téma je stále v řešení, máte nějaké tipy, by vás bavilo? Budu ráda za pomoc s jeho výběrem. :wink:

#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
22. kvě 2020
Dnes se na FB Joie objevilo zajímavé info, tak se o něj podělím i tady:

Věděli jste, že dětská hlavička tvoří přibližně 25% celkové tělesné hmotnosti dítěte, zatímco v dospělosti je to pouze 6%? Proto je velice důležité vozit miminka proti směru jízdy co možná nejdéle, protože tím snižujete riziko poranění hlavy a krční páteře, a navíc jsou miminka opravdu dobře chráněna.

Do kolika let jste vaše děti vozili v protisměrné autosedačce?

U nás starší jezdil v protisměru přibližně do tří let a čtvrt, kdy do jeho autosedačky přešel mladší brácha.

#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 20. kvě 2020
Jak jste doma měli nebo máte vyřešeno spaní pro miminko? Jste zastánci společného spaní, postýlky o postele, nebo vlastního pokojíčku?

U nás se vede společné spaní, nejen kvůli tulení, ale i kvůli pohodlnosti. :wink: Od začátku máme ale lůžko rozšířené o postýlku bez bočnice (kterou teď tedy využívá starší syn..:sweat_smile: ) a třeba tato novinka od Joie- postýlka Roomie mi přijde jako skvělá volba pro miminko. :hearts:

Můžete snadno stáhnout noční stranu, zaaretovat k posteli, zvýšit nebo snížit polohu, naklopit, když je rýma nebo reflux, a nebo rovnou pořídit verzi Roomie Glide, která umožňuje i houpání! Postýlku během dne můžete přesunovat po domácnosti dle libosti a miminko spinká pořád ve svém známém prostředí, pokud zrovna nespí na mámě nebo tátovi. :wink:

https://www.babypoint.cz/x10564/roomie-walnut

#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
14. kvě 2020
Už jste si měly možnost prohlédnout kočárek Joie Pact? Patří k nejlehčím a nejskladnějším kočárkům na trhu, jelikož váží pouhých 6kg! :flushed:

Není to rozhodně kočárek do terénu, ale pokud hledáte parťáka na přejíždění autem, do letadla, na dovolenou, výlety, nákupy.. tak by mohl být tím pravým pro vás a vaše děti. :slight_smile:

Mrkněte na recenzi: https://www.modrykonik.cz/blog/mummy88/article/...

#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 13. kvě 2020
Říká se, že na dětech vidíme, jak čas běží..

Poprvé jsem to začala vnímat v práci ve školce, když děti v září nastoupily poprvé do školky. Pouštěli jsme draky, připravili vánoční besídku, vítali jaro, připravili besídku pro maminky a už jsme se učili písničku ke konci šk. roku. No a byly prázdniny. Takto párkrát dokola a už jsme je vyprovázeli do školy. :heart:

Teď to vnímám podruhé se svými vlastními dětmi. A tím, jak se často vracím k fotografiím nejen rodinným, ale také ke starším recenzím od dob, co jsem ambasadorka pro Joie, je to prostě síla! :slight_smile:

Ještě nedávno to moje první tříkilové miminko jelo z porodnice v autosedačce Joie i-Gemm a dnes už mi pro něj dovezli autosedačku Joie Trillo, která je určena dětem od 15 kg a odevzdáváme přihlášku do školky! Nějak nám ten kluk povyrostl.. :heart_eyes::cry:
#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
12. kvě 2020
Jakému způsobu cestování na dovolenou dáváte přednost?

Vyrážíte s dětmi spíš autem, nebo raději volíte variantu maximálně dojet na letiště a dál už vzduchem? :slight_smile:

O našich pekelných začátcích v autě jsem tu už mnohokrát psala. U obou kluků se jízda autem zlepšila po roce, když si začali více uvědomovat okolní svět a také víc jíst. Poslední dovolené vypadaly asi tak, že já jsem jezdila vlakem s nejmladším v nosítku a velcí kluci jeli autem. A všem nám bylo fajn :wink:

A jak je to u vás? Jsou v pohodě obě varianty, nebo je vám některá bližší?#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
11. kvě 2020
Joie Crosster, to byla láska.. ! :heart_eyes:

Máte raději bytelné kočárky, nebo spíš odlehčenější typy?


recenze: https://www.modrykonik.cz/blog/mummy88/article/...


#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
10. kvě 2020
Maminky, užijte si váš den! :hearts:

#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
4. kvě 2020
V Joie myslí i na dvojčátka a sourozence s malým věkovým rozdílem :slight_smile:

Varianta "děti za sebou" a kočárek Evelite Duo! Pohodlně na zadní sedadlo připnete i autosedačku s miminkem a ani k tomu nepotřebujete adaptéry :thumbsup:

https://cz.joiebaby.com/product/evalite/

#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
29. dub 2020
Přesně před třemi lety vznikla recenze na lehátko Joie Dreamer. Byla to tehdy novinka, ale jelikož je velmi oblíbené, je už v podstatě stálicí na trhu. Jen se mění barvy a design.

Věděly jste, že jsou pro miminka vhodné kontrastní barvy? A že černá a šedá jsou velmi oblíbenou barvou produktů pro děti? Osobně mám raději spíš veselé barvy, ale tento vkusný design by mi vůbec nevadil. :wink:

Co na něj říkáte?

Recenze: https://www.modrykonik.cz/blog/mummy88/article/...

#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
27. dub 2020
Trochu se dnes dojímám.. opouští nás autosedačka Joie i Gemm, ve které jsme si vezli oba kluky domu z porodnice 🥰 dokonce i tu kombinézu měli stejnou:hearts:️ Byli jsme s ní moc spokojeni, vybírali jsme tehdy podle testů a recenzí.

A trochu si říkám, je to konečná, nebo do budoucna ještě jednoho cvrčka pořídíme? Já bych i ráda, manžel zatím spokojen, jak to je .. :sweat_smile:

Jak doma probíhalo rozhodování o počtu dětí? Nebo bylo přírodou rozhodnuto za vás? :wink:

#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
22. dub 2020
Těžké začátky v autosedačkách.. koho se to týká? :grinning:

Takto u nás vypadalo dříve cestování. Vytáhnout z auta, znovu nakrmit, uhoupat, naložit zpět. Největší výhoda autosedaček - vajíček! :pray: Vyložíte, přenesete kam potřebujete, no však to znáte. :wink:

Ještě, že už máme hysterické jízdy za sebou! Ty první narozeniny u nás bývají zlomové. :thumbsup:


#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
21. dub 2020
Čau kočky! :cat:

Tyto dvě kočky se nabídly, že přispějí nemocnému Oliverkovi na lék, na který musí jeho rodiče vybrat 60milionů korun! Skládá se celý národ.. :heart: Nejen na Oliverka, ale i na další tři děti. Některé už peníze mají, pojďme pomoct i ostatním. :pray:

Ani si nechci představovat, co musí rodiče nemocných dětí prožívat. :frowning2: Nejen dětí se SMA, ale všech dětí. Sama vím, jak se člověk o děti bojí, když mají blbou teplotu, nebo nějaký lehčí úraz.. tohle je každodenní boj o život.

Já teď doma dost ušetřím. Nechodím do kaváren, do obchodů, manžel má štěstí že může pracovat dál bez finančních ztrát, tak se snažíme přispět jak jen to jde. Pokud vás taky koronavirus nezasáhl po finanční stránce nějak silně, prosím, přispějte také Oliverkovi na zdraví.. i kdyby to mělo být jen pár desítkami korun, i to se počítá! :pray::heart:

Jeho příběh si můžete přečíst zde: https://www.modrykonik.cz/blog/martaskaaa/artic...

Jinak soukromá skupina, kde se draží věci pro Oliverka probíhá i zde na MK. Napište prosím @martaskaaa nebo @baba93 , jestli se do skupiny chcete připojit.

Pokud chcete jen třeba poslat DMS, mlžete to udělat tímto způsobem: ZIVOTDETEM 30 nebo ZIVOTDETEM 60 nebo ZIVOTDETEM 90 na 87777.


Moc děkuju za Oliverka!
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
21. dub 2020
Jak řešíte letošní dovolenou? Vybíráte, nebo čekáte, jaké budou v létě možnosti?

My jsme se chystali po Česku i do zahraničí, ale nakonec zůstaneme jen v ČR, tady je taky krásně, i když na moře jsme se letos fakt těšili. Tak bude Lipno. :wink:

#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
10. dub 2020
Čekáte miminko a padá na vás nervozita ohledně porodu a současné situace? Vůbec se nedivím! :hearts:

Uklidnit by vás mohl videohovor s PA, který natočily holky z Koníka, tak mrkněte. :slight_smile:

<<youtube code="SmaUKzlH_kA">>
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
8. dub 2020
Když nemůžou zákazníci do prodejen, mohou prodejny k zákazníkům přes sociální sítě! :wink::thumbsup:

Brněnská prodejna Joie produktů a mnoha dalších značek se rozhodla zákazníkům v sérii videí představit nejoblíbenější autosedačky, které mohou rodiče pro dvě děti pořídit!

Pokud zrovna vybíráte autosedačku a zajímá vás více informací, mrkněte na FB Babycaru.

https://m.facebook.com/babycar.cz/?locale2=cs_CZ

#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
7. dub 2020
Taky vám tak chybí procházky s kočárkem bez roušky? Nebo se vám daří to bezpečně realizovat?

#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
1. dub 2020
Takhle jsme předloni měli koupák sami pro sebe. :slight_smile:

Koupaliště budou asi dalším odvětvím, kterého se současná situace výrazně dotkne. Kdoví, jestli budou moct vůbec otevřít.. :person_shrugging:

#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 31. bře 2020
Pojďme udělat na Koni záslužnou činnost a vyberme nějaké další peníze potřebné pro záchranu zdraví malého Oliverka. :hearts:

Račte vstoupit do skupiny, ať už nabízet předměty do dražby, nebo dražit. :slight_smile:

https://www.modrykonik.cz/group/8772/
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
27. bře 2020
Jeden z nejlehčích kočárků na trhu, kočárek Joie Pact, jsme měli doma na testování. V té červené ale rozhodně nevypadal tak luxusně, jako ve verzi Flex Signature Noir! 🥰 A ta odrazka mě dostala :slight_smile::thumbsup:

Recenze: https://www.modrykonik.cz/blog/mummy88/article/...

Více informací: https://cz.joiebaby.com/product/pact-flex-signa...

#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
25. bře 2020
Další novinkou u Joie je autosedačka i-Venture v kategorii od narození -105 cm :thumbsup:

Autosedačka je v podstatě vylepšenou verzí autosedačky i-Anchor a její nástupkyní. Je součástí systému kdy bázi i-Base Advance používáte nejprve pro sedačku pro novorozence a poté následující sedačku. Tím nabídne cenovou úsporu bez kompromisů z hlediska bezpečnosti nebo komfortu.

Pokud zrovna vybíráte, určitě na ni mrkněte :slight_smile:

https://cz.joiebaby.com/product/i-venture/

#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
24. bře 2020
Jakou máte doma jídelní židličku pro dítě, případně do jakého věku jste využívali?

Joie na veletrhu ProDítě představilo novinku i mezi židličkami a to Snacker 2in1, která je obdobou židličky Mimzy Snacker, ale má přidanou hodnotu v možnosti výškového nastavení! Jako obvykle si můžete vybrat z decentních dětských vzorů. :heart_eyes:

#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
24. bře 2020
Slyšely jste, že už dorazily rychlotesty? A vypadá to celkem jednoduše :grinning:

#smichemprotipanice
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
24. bře 2020
Horoskop na tento týden :sunglasses:

#smichemprotipanice
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
23. bře 2020
Na veletrhu ProDítě jsem viděla tuhle novinku- postýlku Joie Roomie!

Strašně mě mrzí, že nepřišla na trh o rok dřív, protože tu bychom teda testovali moooc rádi! Je určena všem maminkám , které mají miminka rády u sebe, ve dne i v noci. Postýlka má stahovací boční stranu, takže ji můžete přisunout k posteli, nastavit do výšky, jaké potřebujete, zaaretovat a mít miminko na blízku. Během dne pak postýlku zase převézt za vámi do obýváku.

Narozdíl od některých cestovních postýlek nebo kolébek má Roomie velmi příjemnou a kvalitní matraci. A co mi přijde jako úplná paráda je, že bez problémů zvýšíte jednu stranu postýlky a miminko tak může pohodlně spát ve zvýšené poloze, ať už z důvodu ublinkávání, rýmy, nebo prostě jen tak. :slight_smile: A pokud by jste uvítali ještě i možnost houpání, můžete pořídit verzi Roomie Glide, která je vylepšena o možnost houpání!

Co na ni říkáte? Mě se líbí hrozně moc! :heart_eyes:

Roomie: https://www.babypoint.cz/x10563/roomie-gray-fla...
Roomie Glide: https://www.babypoint.cz/x10561/roomie-glide-al...

#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
16. bře 2020
Holky, já vím, že se teď každá myslíme spíš na svoji rodinu, ale pokud máte alespoň trochu možnost, zkuste vzpomenout i na Oliverka, který potřebuje vybrat 52 milionů na léčbu. Už jich má 12! 🥰 Jeho kamarád už to zvládl, pojďme dělat dobré skutky. :hearts:

Sdílejte prosím, kdo může. :pray: Každá stovka se počítá!
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
16. bře 2020
Slíbila jsem, že se pochlubím novinkami z veletrhu ProDítě!

Autosedačka i-Spin E je čtvrtou do party "Spinek". :slight_smile:

Nabízí všechny výhody autosedačky i-Spin a je určena především těm, kteří jsou rozhodnuti vozit miminko nejdříve ve vajíčku a už při nákupu vědí, že novorozeneckou vložku rozhodně nevyužijí. Ta totiž není součástí autosedačky, a proto ji můžete pořídit za příjemnější cenu, než i-Spin 360! :wink::thumbsup:

A co vy- vozili byste miminko raději ve vajíčku, nebo vám přijde možnost novorozenecké vložky a využití jedné autosedačky jako fajn varianta?

#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
11. bře 2020
Autosedačky Spin 360 a i-Spin 360 mají nové sestřičky :slight_smile:

Jednou z nich je i-Spin Safe, jejíž hlavní odlišností je to, že je pouze prostisměrná, tedy jízda po směru není vůbec možná. Vozit v ní můžete děti od narození do výšky 105 cm.

Autosedačka obstála před přísnými kritérii švédského Plus testu! :clap: Jedná se test, který kombinuje vysoké rychlosti jízdy s prudkým zpomalením a vytváří největší zátěž. Všechny ostatní testy dětských autosedaček měří namáhání hrudníku figuríny při nárazu, zatímco test Plus měří namáhání krku.

Samotný test je čelní srážkou rychlostí 56,5 km za hodinu, s krátkou a tvrdou brzdnou dráhou, což ještě více zhoršuje náraz.

#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
mummy88 AMBASADORKA
9. bře 2020
Na brněnském výstavišti jsem konečně mohla vidět tmavě modrý odstín kočárku Joie Versatrax a teda nevím nevim, který bych brala raději 🥰

Co vy? :person_shrugging::wink:

#joie #joie_czsk
Zobraz celou zprávu
Strana
z 5
Předchozí Strana
z 5
Další