Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
rebe
30. dub 2020 Čtené 502x
Čti celý článek
rebe
30. dub 2020
Ještě než se s vámi jakožto ambasadorka značky Lässig definitivně rozloučím, ráda bych vás požádala o účast v malé anketě.

Znáte značku Lässig a její produkty?

1. Ano, znám a mám doma už dávno.
2. Ano, znám už dávno, ale nic nemám.
3. Ano, znám, a mám díky tobě doma.
4. Ano, znám díky tobě, a plánuji něco pořídit.
5. Ano, znám díky tobě, ale nezaujala mě a neplánuji nic od ní koupit.
6. Ne, neznám.
Případně jiná varianta?

Děkuji :heart:

#lassig
Zobraz celou zprávu
rebe
30. dub 2020
Přebalovací taškou celá moje "aférka" s Lässigem začala. Mojí Green Label Signature bag, kterou jsem koupila na Jarním trhu ve Švýcarsku. Dvakrát jsem obešla celý trh a snažila se odolat, ale zkrátka to nešlo. Zdála se mi drahá, ale pak jsem se rozhodla, že si ji zasloužím. A teď už vím, že si zasloužila i ona mě :heart:
Čím jiným bych tedy měla své ambasadorování zakončit, než zase přebalovacími taškami? Všechny, které má Lässig v sortimentu, se mi sem nacpat nepodaří. Ale aspoň ty, které jsou aktuálně a snadno dostupné. Tolik variant, že je problém si vybrat. Ale vy si poradíte, že? Kdyby ne, přijďte do skupinky Lässig pro mámu, pro děti, pro rodinu, tam zůstávám a ráda poradím!
https://www.modrykonik.cz/group/8583/

#lassig
Zobraz celou zprávu
rebe
30. dub 2020
Na testování kolekce Adventure outdoor jsem se moc těšila, bohužel kvůli současné korona situaci není ještě její většina v ČR dostupná. Představit vám ji ale musím! Je to kolekce určená pro pobyt venku, v přírodě. Batůžek s integrovanou pláštěnkou, nepromokavou podložkou na sezení a spoustou chytrých vychytávek jsem vám ukazovala už včera. Vyrábí se ve dvou barvách a dvou velikostech – pro předškoláky i pro školáky. V kolekci jsou dále termosky s ocelovým uzávěrem ve dvou velikostech (700 ml a 460 ml), lahvičky na pití se dvěma uzávěry, šroubovacím a odklápěcím, a termohrnky z nerezvé oceli – to vše v modré, růžové a bílé barvě a s obrázkem medvídka.

#lassig
Zobraz celou zprávu
rebe
29. dub 2020
Do dnešního nádherně upršeného počasí by se tyhle batůžky Adventure outdoor tak hodily! Jejich součástí je i integrovaná pláštěnka nebo nepromokavá podložka na sezení. Jsou ve dvou barvách a dvou velikostech a já se ten větší modrý chystám pořídit Davídkovi, až mu bude jeho Bouncing Bob malý. Chlapeček na obrázku má ze stejné látky jako batoh i oblečení do deště a to je teda level nejvíc!

#lassig
Zobraz celou zprávu
rebe
28. dub 2020
Taky vás jako malé balily maminky do mušelínu? Plenky, osušky, doma šité župánky. Když jsem se stala maminkou já, mušelínové látkové plenky se mi také osvědčily. Ale osušky jsem raději volila, jak to říct, vzhledově atraktivnější než ty z našeho dětsví, dávno zašedlé a zaprané. Tahle lässigácká kolekce ovšem všechno mění! Najdete v ní snad všechno, co je při koupání potřeba: osušky s kapucou, osušková ponča, župánky, žínky či utěrky. A ty barvy! Nebudu to dlouze popisovat, jeden obrázek vydá za tisíc slov :slight_smile:

#lassig
Zobraz celou zprávu
rebe
27. dub 2020
O víkendu jsem začala představovat novou mušelínovou kolekci: osušky a ponča. Dnes pro vás mám župánky. Který je nejvíc "nyny"? :grinning:

#lassig
Zobraz celou zprávu
rebe
26. dub 2020
Tahle mušelínová kolekce se mi tolik líbí, že jsem se zase nemohla rozhodnout, na které z fotek pro vás vytvořit hledačku rozdílů. Takže tady máte tento víkend už druhou:

Kolik rozdílů je mezi oběma obrázky?
Srdíčko za každou odpověď, tři za správnou!

Na obrázku ještě chybí hořčicová a růžová varianta, které se mi spolu s mátovou líbí nejvíc.

#lassig
Zobraz celou zprávu
rebe
25. dub 2020
Mušelínová kolekce je jeden z mých letošních favoritů. Nemůžu se dočkat, až si ji pomačkám! Osušky s kapucí, župánky, ponča, žínky a utěrky... A ty barvy!
A protože je víkend, (je, že ano? :grinning:slight_smile:, bude se opět představovat hledačkou.

Kolik rozdílů je mezi oběma obrázky?
Srdíčko za každou odpověď, tři za správnou!

#lassig
Zobraz celou zprávu
rebe
22. dub 2020 Čtené 147x
Čti celý článek
rebe
22. dub 2020
Na dnešek jsem si pro vás připravila Lässig přebalovací batoh s rolovacím okrajem Green Label Rolltop Backpack.
Rolovací batohy mě nikdy moc nelákaly, protože mám ráda přehlednost. A hluboký batoh je pro mě synonymem pytle, v němž budu hrabat a věčně něco hledat. Ale pak jsem viděla video o tomhle videu a zjistila, že Lässig to má zase promyšlené: kromě toho, že je horní okraj rolovací, je také na zip (tedy bezpečný proti zlodějům) a na zip je i celá jedna boční strana. Batoh tak lze snadno rozepnout natolik, že v něm pohodlně najdete úplně cokoli. Navíc má, klasicky, spoustu kapes, kapsiček a taštiček pro udržení systému.
A v téhle skořicové barvě se mi líbí moc...

#lassig
Zobraz celou zprávu
rebe
21. dub 2020
Batoh Ocean, který jsem vám představila včera při hledání rozdílů, vás moc nezaujal kvůli tomu, jak je hranatý. Moc ráda bych si ho osahala ve skutečnosti, abych zjistila, jestli je opravdu tak hranatý, nebo jestli ho jen pro focení tolik vycpali. Protože jako taška na kočár se mi líbí moc!

#lassig
Zobraz celou zprávu
rebe
20. dub 2020
Zanedbatelný krůček pro lidstvo, návrat do 21. století pro mě: konečně mám internet přes počítač!

Díky tomu jsem si pro vás mohla připravit další hledačku rozdílů. Tak snad nevadí, že není víkend :grinning:
Kolik rozdílů najdete mezi oběma obrázky?
Srdíčko za každou odpověď, tři za správnou!

Na obrázku jsou novinkové batohy z kolekce Ocean. Spona nahoře na maminčině batohu dokáže po rozepnutí batoh změnit v přebalovací tašku, která lze zavěsit na kočár. Samozřejmostí je i vybavení přebalovací tašky, tedy podložka, kapsička na drobnosti a termoobal na láhev. Líbí?

#lassig
Zobraz celou zprávu
rebe
17. dub 2020
Další z kolekce Tender je tenhle batoh se zapináním na dvojitý zip. Tipuju, že se do něj dá naskládat polovina šatny se zásobou plen na půl roku :wink:

#lassig
Zobraz celou zprávu
rebe
11. dub 2020
Na chalupu jsme odjížděli v zimních bundách a rukavicích, teď už nám chybí kloboučky proti sluníčku. Jsem dost zvědavá, jestli je tatínek mezi letními věcmi, zazimovanými pod postelí najde, nebo budu objednávat nové. Majáčky, racky a velryby :heart:

#lassig
Zobraz celou zprávu
rebe
7. dub 2020
Letošní plážovou kolekci Splash! si sice nejspíš u moře neužijeme :cry:, ale rozhodně si díky ní jako u moře připadat budeme: racci, velryby, majáky a námořnické motivy v modro-bílých odstínech. A nemusíte ani nakupovat, Lassig tyhle motivy přenesl i do omalovánek a pexesa. Ke stažení zde:
https://cdn.laessig-fashion.de/media/pdf/29/ee/...

#lassig
Zobraz celou zprávu
rebe
6. dub 2020
Přebalovací batoh Tyve u mě vídáte často. Odmítla jsem ho po testování vrátit do Lassigu a odkoupila si ho. Nosím ho dnes a denně a nikdy jsem té investice nelitovala. Jen jedinkrát: když jsem viděla tuhle růžovou variantu...

#lassig
Zobraz celou zprávu
rebe
5. dub 2020
Skoro bych přehlédla víkend!
Ale všimla jsem si ještě včas, takže hledačka rozdílů je tady!

Kolik najdeš rozdílů mezi oběma obrázky? Srdíčko za každou odpověď, tři za správnou :heart:

A ještě něco o kabelce a organizéru na obrázku. Jsou z novinkové kolekce Tender z veganské kůže. Vážně se těším, až budu mít možnost si je osahat, protože na obrázcích vypadá moooc dobře. Líbí se vám?

#lassig
Zobraz celou zprávu
rebe
4. dub 2020
Včera jste mi skvěle poradily s výběrem hraček pro Mínu, děkuji pěkně, s výběrem mezi šnekem, vážkou, velrybou a koněm mi to ohromně pomohlo ;-D A dneska jsem zjistila, že dělají i labuť. Ještě zjistím, jestli nemají i lachtana...

#lassig
Zobraz celou zprávu
rebe
3. dub 2020
Přemýšlím o dárečku pro Mínu, ale kterého kamaráda vybrat?

#lassig
Zobraz celou zprávu
rebe
2. dub 2020 Čtené 77x
Čti celý článek
rebe
22. bře 2020 Čtené 94x
Čti celý článek
rebe
20. bře 2020
Pozor, pozor! Už jen dnes!
Přihoďte sem inspiraci na tvoření s dětmi, vaření či pečení, ochranu proti viru či cokoli, co se teď může hodit, přidejte hastag #inspirace_lassig a porcelánové nádobí s kočičkou může být vaše!

#lassig
Zobraz celou zprávu
rebe
19. bře 2020
Přibývá tu spousta nápadů na tvoření s dětmi, recepty na vaření i pečení nebo návody na snadnou výrobu roušek. Tak připomínám, že stačí přidat hastag #inspirace_lassig a rovnou si i zasoutěžíte o sadu porcelánového nádobí s kočičkou.

#lassig
Zobraz celou zprávu
rebe
18. bře 2020
About friends. Jedna z těch decentnějších kolekcí, která je i pro starší děti. Velké i malé batohy, cestovní taška a kosmetická taštička, organizér do auta, svačinová kravička a lahvička na pití. Klučičí modrá, holčičí růžová a neutrální šedozelená varianta. Která se líbí vám?

#lassig
Zobraz celou zprávu
rebe
16. bře 2020 Čtené 487x
Čti celý článek
rebe
14. bře 2020
Tohle mi ale dneska vzbudilo úsměv na rtech: před odjezdem jsem šla do sousedního apartmánu vyzvednout děti, které si tam hrály s kamarády. A děti tam měly lassigácké kosmetické taštičky. Nahlas jsem je obdivovala a jejich máma říká Já tu značku úplně miluju, hlavně tuhle kolekci, a vytáhla ještě tašky. :wink:

#lassig
Zobraz celou zprávu
rebe
12. bře 2020
Snad vás svými dovolenkovými příspěvky z hor ještě moc neštvu. Ono je tu objektivně dost hnusně: sedm až devět stupňů, celá odpoledne i v noci prší, sníh je rozbředlý, nahrnutý, těžký a místy už i na sjezdovkách vykukuje tráva. Asi i proto mám z toho dětského lyžování takovou radost, že nejsou otrávení, ale užívají si to.
Ale plánované testování lahvičky v extrémních podmínkách bohužel neproběhlo. V tomhle počasí by mi v batohu voda nepříjemně nevychladla nejspíš ani v obyčejné petlahvi :grinning:

#lassig
Zobraz celou zprávu
rebe
11. bře 2020
Garden explorer. Tahle nová kolekce se ještě rozroste o zavazadla, lahvičky a krabičky s traktory a vážkami. Ale už teď nabízí originální porcelánové nebo bambusové nádobí, lžičky, hrneček s pátkem a pletené hračky. Líbí?

#lassig
Zobraz celou zprávu
rebe
10. bře 2020
Dneska jsme tatínka s Davidem poslali do skischule a vyrazily s Rézkou na opravdickou sjezdovku. Bez zázemí kočárku a košíku pod ním bylo potřeba boty, mikiny a láhev s pitím sbalit do batohu. Půjčila jsem si Rézin, protože má měkké popruhy a pásek přes prsa. A sedí skvěle i mně. Asi si ho budu půjčovat častěji :slight_smile:

#lassig
Zobraz celou zprávu
Strana
z 5
Předchozí Strana
z 5
Další