Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
stastnulka
17. čer 2019
Objevila jsem PŮJČOVNU HER VE ZLÍNĚ!! Checkujte Ludothèque - Knihovna her!

Slečna Iveta je úžasná! Prošla se mnou celá pravidla hry, kterou máme už rok a půl doma a nepochopili jsme jak ji hrát. Na můj požadavek na novou hru vytáhla hned několik krabic a opravdu mě nadchla pro některé kousky. Je to její velká vášeň, kterou prostřednictvím půjčovny chce přiblížit ostatním. Protože ruku na srdce, kdy vytáhne třeba i jen čtvrtletně 400 - 1000 Kč za novou deskovku? To už musí člověk fakt milovat! No, tady si můžete půjčit hru na víkend třeba za 80 Kč!

Jenže, jak to tak bývá, slečna otevřela půjčovnu v listopadu a moc se o ní neví, tak jsem se rozhodla ji podpořit v okruhu svých možností, za nic, prostě jen za to, že tady ve Zlíně zůstane možnost vyběhnout na Vodní do prvního patra a se slečnou Ivetou si projít úžasné kousky a zahrát si zas něco nového!

Kdo dočetl můj sloh až sem, nechť se jde přesvědčit, nechť sdílí, nechť pomáhá těm, kteří něco dělají s láskou a srdcem! No a o víkendu má pršet, jen tak mimochodem.. já už mám tu naši vybranou <3
Zobraz celou zprávu
stastnulka
21. dub 2019
Je tu velká spousta tvořilek, a tak se ptám, zda byste se některé chtěly přidat ke sbírce pokrývek hlavy pro dětskou onkologii, co jednou za čas udělám. V minulosti šly čepky vždy do Brna, ale pokud by je nechtěli tam, tak najdou zas jiné zařízení, tak bych se nebála, že by nenašly uplatnění. Na podzim jsem posílala krabici s 501 kousky, teď bych zkusila letní varianty. Kloboučky, šátečky, kšiltovky. Je asi jedno jestli pletené, háčkované, šité, nebo jinak tvořené, základem je, že to nesmí být umělý materiál, aby byl příjemný na kůži. Zároveň je třeba počítat s praním na vysokou teplotu, všechny velikosti (od miminek až po puberťáky, vzory i střihy). Sbírku bych ukončila na konci června a v první polovině července odeslala do vybraného zařízení, kde budou potřebovat. :slight_smile: Kdo se bude chtít zapojit, napíšu adresu až na konci června, jelikož bude nová a zatím by to nikam nepřišlo :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
(5 fotek)
stastnulka
14. dub 2019
Maminky zlaté, nemáte prosím někdo dítě v 1. třídě a nemáte učebnici matematiky dle prof. Hejného, 2. díl (viz. obrázek)? To naše trdlo si jí zapomnělo v pátek ve škole a mají úkol a už teď mi tu brečí, že v pondělí dostane kuli.. Moc by nám pomohlo, kdybyste nám některá byla ochotná poslat fotku dvojstrany "počítáme do 19", abychom mohli úkol udělat alespoň mimo učebnici.
Zobraz celou zprávu
stastnulka
19. únor 2019
Ušij mi na karneval šaty, co měla Wendy, ale já je s tím límečkem pak nosit nebudu, tak to udělej nějak tak, aby šel sundat..

Aneb jedno z mnoha šílených zadání mé drahé kolegyně :D
Zobraz celou zprávu
stastnulka
17. led 2019
Shrnula bych to.. měla jsem větší prsa.. :D #10yearschallenge
Zobraz celou zprávu
stastnulka
31. pro 2018
Zobraz celou zprávu
stastnulka
Zpráva byla změněna 20. lis 2018
Já vlastně vůbec nevím, jestli je to dovolené.. ale je mi to upřímně fuk, protože tím můžeme pomoci.. A tak vkládám odkaz na Facebookový příspěvek a prosím Vás všechny, zajděte si do kavárny na Praze 2 :pray:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1021656...
Zobraz celou zprávu
stastnulka
24. říj 2018
Někdy i jeden malý člověk může udělat radost stovkám dětí.. Nás bylo desítky, ale rozzářených očí bude přes tisíc! :heart:

A to je ten důvod, proč stojí za to večery trávit u stroje, místo u piva..
Zobraz celou zprávu
stastnulka
10. říj 2018
Moje šicí úchylka.. 351 fotek 1 nová fotka
stastnulka
6. říj 2018
A ještě jedeeeen!!! :heart_eyes: Letošní zima bude zářivá!!:heart:
Zobraz celou zprávu
stastnulka
6. říj 2018
A nám už zima nebude!!! Potřebovala jsem si vyzkoušet tuhle boží věc a už šiju třetí!!! <3
Zobraz celou zprávu
stastnulka
6. zář 2018 vybrali jsme
501!!!! :scream::heart_eyes:
A trochu statistiky..
Já sama jsem ušila 141 kousků
Z celkového počtu bylo 387 ks jednostranných, 63 ks oboustranných, 20 setů čepice + nákrčník, 3 nákrčníky, 16 letních šátečků a 12 pletených/háčkovaných kousků.
Přidávám ještě tři sukýnky ze zbytků pro holčičky parádnice.

Na světě existuje spousta úžasných lidí s dobrým srdcem.. a i jeden obyčejný jedinec dokáže velké věci, když to dělá srdcem, s láskou, nasazením a přesvědčením! Velká spousta naprosto cizích žen mi poslala své výrobky, na které věnovaly velkou spoustu času i peněz, jen s dobrou vírou, že se dostanou kam mají..

Dostanou, zítra odesíláme na dětskou onkologii do Brna.. a já děkuju, že mohu být součástí světa těchto úžasných lidí! A apeluji na Vás, nebojte se dělat malé činy s velkým srdcem! :heart:

No.. a kochejte se...! :heart:
Zobraz celou zprávu
(6 fotek)
stastnulka
29. zář 2013
Hrátky s drátky 153 fotek
stastnulka
5. zář 2013
Milé maminky, znáte nějakou značku dětské, či dospělácké kosmetiky, která u nás není k sehnání a měly byste o ní zájem? :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
stastnulka
24. čer 2013
Hlavu vzhůru.. 84 fotek