Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
veru908
5. únor 2020
To si tak jdu večer do své postele a v ní dva chlapíci :grin::thinking:
Zobraz celou zprávu
veru908
22. bře 2019
#brezen_s_viledou

Můj nejoblíbenější pomocník je teď nově sušička, kterou jsem dostala k 25 narozeninám od maminky, básnila jsem o ní opravdu dlouho a zatím se s každým vysušeným prádlem mazlím :grin:

PS: po smršti komentářů na fb raději hned upozorňuji, že to dítě nikdo neučil do sušičky vlézt, prostě to sám jednou udělal a už jsme udělali opatření, aby se žádné neštěstí nestalo :wink:
Zobraz celou zprávu
veru908
10. pro 2018
Za pět dní jsou to už tři roky, co jsem se stala Dobrým andělem
Inspirovala mě k tomu jedna maminka a proto teď sdílím svůj certifikát, třeba budu taky inspirací a začnete i vy pomáhat jakoukoli pravidelnou částkou rodinám, kterým do života vstoupila rakovina.
https://www.dobryandel.cz/
Zobraz celou zprávu
veru908
19. zář 2018 Čtené 73x
Čti celý článek
veru908
3. čer 2018 Čtené 44x
Čti celý článek
veru908
29. led 2018
Poprosím vás o přečtení, protože to může potkat každou z nás a každý by měl vědět, že se něco takového může bohužel stát. Prostě vám to musím napsat, AŤ VÍTE CO DĚLAT. Náš starší Viktorek trpí na LARYNGITIDY, ale už hoodně dlouho neměl, tak by mě to ani nenapadlo. Včera po půl sedmé večer jsem ho dala spát, usnul před 19h jako úplně zdravé dítě.. Po 20h se z ničeho nic zvednul do sedu a lapal po dechu, to už je ta laryngitida nebo taky zánět hrtanu.
Odborně to je takhle:
Když vznikne laryngitida v důsledku virové infekce, oteče sliznice v horních dýchacích cestách, začne se tvořit více hlenu a oteče i sliznice hrtanu a hrtanová příklopka. V podstatě celý krk vašeho děťátka uvnitř je nateklý. Takže se mu zúží dýchací trubice. U malého kojence je široká jen asi centimetr, takže každé zmenšení je okamžitě rizikové. Dítěti se hůře dýchá, chraptí, ale nejčastěji se objeví suchý, drsný kašel, který připomíná štěkání nebo kokrhání. Dítě nemůže dýchat a každé nadechnutí doprovází i divný zvuk. Protože se nemůže pořádně nadechnout, začne být logicky neklidné, a tím se celý jeho stav ještě trochu zhorší. Dítě bývá i bledé a zpocené. Toto vše můžeme popsat jako záchvat laryngitidy, nejčastěji k němu dochází v noci.

Jako první pomoc, pokud doma na to nemáte čípky je, že dítě zabalíte do deky, ať mu není zima a otevřete na něj mrazák nebo ho vykloníte z okna, aby dýchalo studený vzduch, pomůže to s dýcháním a pokud je to hodně silné, tak volat rovnou záchranku, tak jako včera já :frowning2: Je to opravdu šílený zážitek, děje se to až moc rychle, nikomu bych to nepřála zažít, ale je opravdu třeba vědět, co dělat, aby se dítko neudusilo..
ZABALIT DO DEKY, DÝCHAT LEDOVÝ VZDUCH A PAK VOLAT 155
Díky za přečtení :-*
Zobraz celou zprávu
veru908
7. črc 2017
Takhle dnes spalo to nase "miminko" po obede :grinning: :grinning: a druhe miminko v brisku hned zaclo zarlit a kopalo brachu at vstava, to ty sourozenecke rozepre brzo zacinaji :grinning:
Zobraz celou zprávu
veru908
30. čer 2017
! ! !
Zobraz celou zprávu
veru908
26. kvě 2017
Berti a 111 dní do TP <3
Zobraz celou zprávu
veru908
6. led 2015
Pro Viktůrka ( a něco i pro maminku) 64 fotek
veru908
11. pro 2014
Muminek v bříšku 34 fotek