icon

♀️🤝♀️ TANDEM - rozhovory na ženská témata se zajímavými hosty

Zajímají tě informace ohledně ženského zdraví? Přijď si poslechnout rozhovory nabité informacemi i sdílením osobních příběhů do facebookové skupiny https://bit.ly/PrirozenePlanovaniRodicovstvi

Koho jsem už v Tandemu vyzpovídala?

👩‍🏫 Ivetu Kučerovou, lektorku metody 3x3 Školy pánevního dna o inkontinenci a o celostním přístupu k této diagnozé (a taky proč NEpraktikovat přerušované močení)

🧘‍♀️ Martinu Mangovou, zakladatelku hormonální a lunární jógy v ČR o tom, jak cvičení může pomoci s vyladěním hormonálních hladin a (nejen) s otěhotněním

💃Vendulku Pánkovou, lektorku tance a menstruační koučku o bezbolestné menstruaci, jak si k ní dopomoci a co jsou nejčastější příčiny, proč nás menstruace bolí.

Máš tip na ženské témata, která by tě zajímalo? Napiš mi do komentáře a příští Tandem může být přesně o tom, co tě nejvíc pálí.

Těším se na tebe ve skupině, Kamila