Plavání pro těhotné v Praze. Dejte tip

17. ledna 2012 
Holky, chodíte v Praze někam na plavání pro těhotné? Dejte tip, díky.
23. čer 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já chodím každé pondělí do Riegrových sadů do sportovního centra, pořádá to por. asistentka Hana Šimánková, já jsem moc spokojená, budeš chtít kontakt?
23. čer 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
gabrioletka, určitě, a je to i nějaké cvičení ve vodě nebo jak to vypadá? A v kolik hodin? Chodím do práce, takže můžu až po 17h., díky.
23. čer 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holly,
ja jezdim do hotelu step. Ja si plavu individualne,ale vim,ze tam delaj nejaky aqua aerobic pro tehulky. Mrkni na stranky http://www.sportcentrumstep.cz/cz/bazen/aqua-fitness/
Jinak bazenek je moc hezkej, personal milej, je to tam cisty a vonavy. V praze jsem nic hezciho zatim nenasla.
24. čer 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj, to vypadá pěkně, a nevíš, jestli mají otevřeno i přes prázdniíny? Všude, kam jsem volala, je o prázdninách zavřeno...
24. čer 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, plavčo v Riegrových sadech začíná 1.9., bazén teda nic moc (myslím okolí) ale voda je tam čistá. Plave se s destičkou nebo bez, dýchá se do vody a tak. trvá to 45 min a stojí to bud 250/ hod a nebo když si koupíč permici tak 190/hod. Já si koupila prmici za 1900 Kč a z toho mi 1200 Kč přispěla pojišťovna OZP.. Tak uvidíš
5. srp 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, v diskuzi je starší příspěvek o hotelu Step. Bazén mne zaujal, ale ještě jsem jej nenavštívila. Těhulky, chodíte sem plavat?
17. led 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g - já tam chodila do Stepu na aquaaerobik pro těhule a bylo to super, prý už ho ale tam nedělají, bohužel. Ale i na individuální plavání je to pěkný a čistý bazén, chodíme tam se synem, zrovna odpoledne se tam s manželem chystají .
17. led 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svija Díky moc Já vím, že tam cvičení pro těhotné není, ale bazén vypadá moc hezky, já právě kdysi byla na samých horších bazénech v Praze, tak už nevím kam. Je tam opravdu voda teplá 28 stupňů?
17. led 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g - jo tak to nevím, to jsem nikdy nezkoumala . My chodíme většinou s prckem do takového velkého kruhového bazénku, vířivky, co má tak 3 metry v průměru a tam je voda teplejší než ve zbytku bazénu, tuším že 30°C, ale kolik má ten zbytek těžko říct.
17. led 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svija No, tak to se musím přesvědčit sama Určitě jej pojedu vyzkoušet
17. led 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek