Komu pomohli léčitelé, bylinkářky, čarodějnice atd.?

rintintyna
5. lis 2008

Ahoj, zdravím moc všechny 😉 😵 Jsem teď aktuálně po 2. zamlklém těhotenství a s chutí vycházím vstříc dalšímu snažení. Po pročítání témat už si připadám jak chodící lékařský slovník. O pomoci alternativním přístupem jsem se zatím dočetla minimálně, pominu-li diskuze o bylinných přípravcích a cvičení Mojži. Tak mě napadlo založit toto téma a získat díky tomu více info. Tak pište prosím Vaše zkušenosti nebo i klidně příběhy z doslechu. Beru vše 😀 😀 😀

alessio
29. bře 2010

ahoj,já jsem s bylinkami moc spokojená,léky nemám ráda,jelikož to jen potlačí určité problém nebo bolest,ale nevyléčí,ba naopak lékami ten nemocný orgán zlenivý. Takže upřednostnuji bylinky.Já sama mám výborné zkušenosti,shodila jsem po porodu 10 kilo a navíc si váhu stále udržuji,přestaly mi padat vlasy a navíc si čistím tělíčko. Užívá to celá moje rodina a i moje skoro tříletá holčička. Jsou bez chemie,takže neublíží ani těhulkám ani miminkám. Jsem za ně nesmírně vděčná. můžete juknout na jejich výrobky,jsou tam i zkušenosti www.okg-fit.cz/vasezdravi

svoba
30. bře 2010

Já musím říct za sebe, že dám hodně na alternativní medicínu. Chodím na kaupunkturu, na reflexční masáž (to jsme byla v zimě), cvičim mojžíšku. Stále doufám ... Napíšu sem za čas, jestli se zadařilo 😉

bajnokova
12. dub 2010

Ahojka tak já na přírodní věci taky nedám dopustit mám 2 dcery které byly neustále nemocné od září bereme přírodní produkty a už konečně jsme zdraví mám kamarádku která nemohla otěhotnět a po užívaní produktu se jim to podařilo 🙂 .Kdyby někdo chtěl vědet více napište mi do I.P. o jaké produkty se jedná napíšu více.

skowca
1. kvě 2010

Ahoj holky, na této diskusi jsem poprvé.
Potřebuji doporučení nebo kontakt na homeopata v Opavě a okolí.
Jsem po dvou neúspěšných IVF a po laparoskopii, kdy mi zjistili endometriozu. Manžel přišel během léčby chemoterapií o sperma. Momentálně mám "přechod", beru Orgametril.
Budu ráda za jakýkoliv tip či radu!!
Hezký sobotní večer... 🙂

svoba
15. črc 2010

tak já i po potratu na léčitele a bylinky nezanevřela. nechala jsme teda mojžíšky (stejně na mě nic moc nenašla), piju tedy jen bylinky a chodim na akupunkturu. snad to pomůže ... 😉

jituss
16. únor 2015

@jara @svoba Holky můžu se zeptat, zda vám nějaká z těch alternativních metod pomohla? Připadně jestli máte kontakt léčitele, který vám pomohl? Díky 🙂

jara
17. únor 2015

@jituss ahoj, k prvnímu dítěti mi pomohlo to, že jsem si podala žádost do lázní...když mi přišel zvací dopis, zjistila jsem, že jsem těhotná!!🙂 Po 4 letech snažení! Žádný léčitel mi nepomohl, ani cvičení, ani bylinky..jo, psychika je mocná čarodějka.🙂 Jak dlouho se snažíte??

achjonetusim
17. únor 2015

@jara Já měla takovej zázračnej digitální ovulační test. Ani jsem ho nemusela rozbalit, zjistila jsem že jsem těhotná. Tak putoval ke kamarádce co se taky snažila a taky ho nestačila použít 😀 U třetí kámoška se zaseknul na půl roku.

jituss
18. únor 2015

@jara Tak to je super, taky jsem uvažovala nad lázněma, ale vzhledem k práci to asi nepůjde, není čas.. Snažíme se asi 2 a půl roku, mám anovulační cykly, jednou mi je vyvolali Clostilbegytem, měla jsem nějaké folikuly, šla jsem tedy na IUI, ale nepodařilo se, na IVF se mi moc nechce, ani nejsou momentálně peníze... Asi to přijde až to má přijít 🙂

jara
18. únor 2015

@jituss Také jsem lázně pořád odkládala a brala ohledy na ostatní...pak mě v práci nakrkli a já se rozhodla si udělat krásnou měsíční dovolenou...mno, bohužel/bohudík jsem na ní už neodjela. Jj, vše přijde v ten pravý čas..moje řeč! 🙂

ebza
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mispula19
7. kvě 2015

Mě v pubertě pomohla jedna "čarodějnice" a já se před nějakou dobou vydala - nebo jsem spíš byla navedena na cestu, na které jsem se sama stala "čarodějnicí" 🙂 Mám 2. stupeň Reiki, po vysazení HA, kdy jsem vůbec neměla cyklus a další hormony od Dr. vše ještě zhoršovaly jsem se začala léčit sama pomocí bylinek, Reiki a andělů, na ty jsem se obracela i při snažení o miminko a obracím se na ně denně.

kolousice
21. bře 2016

@skowca Homeopatií se zabývá doktorka Marta Štecová v Opavě Kylešovicích u kostela naproti OC Žabka .Dělá i akupunkturu a jiné . Je soukromá takže se platí ale můžu doporučit

marketa1404
24. kvě 2016

Musím říct, že mi hodně pomohli i články na www.magazinzdravi.cz, je jich tam v celku hodně a zaměřují se na zdraví celkově. 🙂