• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba atopického ekzému kineziologií. Máte zkušenost?

26. února 2009 
Ahoj všem,
máte, prosím, někdo zkušenost s léčbou atopického ekzému pomoci kineziologické terapie?
Dnes jsem byla se svou patnáctiměsíční dcerou na prvním sezení a hned jsme našli jeden problém-zádrhel a to když jsme se v jejícch 11ti měsícíhc stěhovaly, pro malou to byl obrovský stres a šok, já byla hrozně překvapená jak na to ta kinezioložka přišla a vůbec celé to bylo dost zvláštní a intezivní. Máte některá také pozitivní zkušenost, jaké byli vaše zážitky a pocity, kolik sezení vám pomohlo? Petra
25. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, nic o tom nevím, jak to zjistil?
25. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mkr, já pořádně nevím, Popíšu ti to úplně laicky, dotýká se tvých rukou na předloktí, konkrétně nějakých svalů a tvému mozku klade jednoduché otázky o současnosti i minulosti a podle reakcí těch svalů zjišťuje info a sjednává nápravu různými cvičeními a pomocí bachových kapek, což jsou prý vlasně homeopatika.
Ještě k tomu stěhování a proč to bylo tak intenzivní, mojí reakcí, když řekla, "Vy jste se přestěhovali." bylo, že se mi spustili proudy slz a začla jsem strašně plakat, nešlo to vůbec zastatvit, ještě teď, když na to myslím je mi do pláše a ona mi řekla ať to nedrdžím, že se musím vyplakat a uvolnit ty emoce hlavně to nepláču JÁ, to jsou slzy mojí dcery, její pláč a ona to uvolňuje skrze mě, já jsem tam jen jako prostředník...
25. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám se atop. ekzém objevil tak před čtvrt rokem, ale není to nic hrozného, tak dej pak vědět jak to vše dopadlo a jestli to malé pomohlo, ach jo má to skoro každé druhé mimčo kam se podívám :angry:
25. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo je to hrozné, no ona slibovala, že tak po 3-4 sezeních bychom to měli vyřešit, tak, že to zmizí a prý jednou provždy :wink: a že je to velmi častý problém se kterým k ní klienti chodí. Atopíků mám ve svym oklolí taky hodně :frowning2:
25. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
doopravdy to zmizí?kdyby to bylo tak jednoduchý tak by ho nikdo neměl ne?
25. únor 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: to nevim :slight_smile: , ale ekzém máme už asi půl roku a zkusím všecko!
25. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono je spousta věcí v podstatě velmi jednoduchých jen si k nim najít cestu a zkusit je :slight_smile: Musím říct, že já jsem se začala teď kineziologií zabývat intenzivněji a je to opravdu úžasné co všechno se dá tzv.odblokovat. Začala jsem chodit na kinezku se svojí dcerou, která nechtěla jíst a ještě měla nějaké motorické problémy (cvičily jsme Vojtovku která nezabírala tak jak měla) a musím říct, že po pár sezeních je z ní úplně jiný človíček. Jedná se vlastně o uvolnění emocionálních stresů, které si sebou neseme a to, že jsi plakala je celkem běžné, pže ty emoce se prostě uvolnily. Nechci tady dělat přednášku, pže jsem s kinzekou teprve na začátku, ale je to fakt tak úžasný že se snažím to předávat dál. Zkuste si nají něco na netu třeba www.sebepoznani.cz.
26. únor 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že píšu jak debil - vypadávají mi písmenka asi bych to měla pořešit na kinezce :grinning: přes ní se totiž dá řešit i dyslexie, disgrafie atd...............
26. únor 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pelmísku, díky za pozitivní reakci :wink: , s gramatikou si hlavu nelam, stejně to nepoznám :grinning:
26. únor 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pbauerova, i když kineziologie není všemocná, spoustu problémů dokáže vyřešit nebo alespoň zmírnit...
osobně s tím mám velice pozitivní zkušenosti a pokud by mé dítě mělo problém o kterém bych si myslela, že by mohla pomoct řešit kinezioložka, rozhodně bych neváhala :wink:
držím palečky, ať se brzy dostaví výsledky :slight_smile:
26. únor 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek