Noční děsy. Jsou nějaké bylinky na lepší spaní?

amazonkajanik
16. zář 2020

Holky,chci se zeptat,jestli jsou nějaké bylinky na lepší spaní. Synovi padl 15.měsíc a posledních 14dní začíná trpět na noční děsy. Od narození krásně spinkal a jestli se v noci probral,tak jestli jen 3x do měsíce. Ale teď je snad jen jedna noc v týdnu,kterou v klidu prospí. Přes den se umí pěkně vztekat,když není po jeho, ale když spustí v noci,tuhne mi krev a rve mi srdce vidět ho v tomhle stavu. Byť to trvá třeba jen minutu a pak zas spokojeně spinká ...

terla
18. zář 2020

Já mám teda zkušenost s kamarádky dcerou, ta na ně trpěla a museli omezit jejich vejletění. Nechtěli se s dítětem omezovat v cestování a v návštěvách akcí různého druhu a holčička si prostě řekla, že chce mít klid a pevný režim. Nevím jestli je to váš případ, ale třeba něco k zamyšlení. Jinak myslím, že jim doktorka doporučila nějaký homeopatika. Ale nevím, nezačali je užívat.

amazonkajanik
autor
19. zář 2020

@terla no,tak v lese toho moc akčního není,na pohádky nekouká,na to je ještě malý . Ale vypadá to,že plakal ze spaní i kvůli stipancum,začala jsem mu dávat fenistil kapky a spinká. I když ho strikam repelentem,vždycky ho nějaká potvora kousne 😟

terla
19. zář 2020

Jo tak je to spíš, že ho probudí štípanec. Tak ať máte klidný noci.

amazonkajanik
autor
20. zář 2020

@terla Jj,už třetí noc za sebou klidně spinká. Ani opilci pod okny ho nevzbudili 😁