Sedalia sirup. Jak vám vyhovoval?

14. ledna 2015 
Ahoj , ráda bych se od vás dozvěděla o tom, jak vám vyhovoval tento homeopatický sirup( Sedalia), zda jste byli spokojeni a jak vám po něm mimča spala. Taky od jakého věku jste ho dětem dávali a jak dlouho...díky
11. únor 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
že by nikdo neměl žádnou zkušenost? Jen já a crca?
11. únor 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já teda začnu Zatím to stojí za ho..o,úplně se bojím jít zase spát Dneska jsem na ní teda vyzrála,koupila jsem malou stříkačku a dala jí to tím a nevyplivla ani ň lžičkou mě to plivala
11. únor 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem nad tímto sirupem uvažovala už dávno, ale prý je až od roku
11. únor 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme ho měli taky a musím říct,že nám se to vyplatilo,malý se v noci uklidnil a začal docela dobře spát,občas se teda v noci zbudil ,ale to dělá doted ,aby jenom přelezl k nám do postele ,jinak ale musím říct,že ze začátku jsem teda žádné výsledky neviděla,tak jsem si myslela,že je naprd,ale pak za delší dobu fakt jako když mávneš kouzelným proutkem
11. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
radko a odkdy jsi ho dávala?
11. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
crca - no, klukům to náramně chutná)jen se olizujou a snědli by i lžičku

Klematis - prý se může dávat i dřív než v roce

radka - snad to k tomu dospěje i u nás...
11. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě ho právě nechce ,ale stříkačka udělala své
Klematis nám ho doporučili v lékárně a to vědí,že nám je devět a půl měsíce a dneska už jsem po magistře chtěla nějaký prášky na spaní (to je vtip)
11. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
naše babičky by asi uvařili makovice a bylo by
11. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj my sme ho mali, nasadili sme ho asi v 13 mesiacoch a pomohol nam, mala sa ukludnila jednak cez den a tiez v noci sa to zlepsilo.
Presne ako pise radka treba uzivat dlhsie a uvidis vysledok. Ja som to vyskusala sama na sebe, chcela som vediet aky to ma efekt a je pravda ze som sa citila lepsie :DDD.
12. únor 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lienka,tak to já bych asi musela pít po galonech a nebo k tomu přimýchat Neurol
12. únor 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
crca no ved ja som bola z nej uz na prasky tak ked som to nasadila jej tak aj sebe, ved ako sa hovori kludna matka kludne dieta a keby som mala dvojicky tak by som uz asi niekde skoncila lebo mat dvojmo to co mam doma len v jednom, radsej si to ani nepredstavujem
12. únor 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lienka,ono jinak to jde,ale to spaní no
Holky,to jsme jediné co ho používáme? Asi máme divný děti
12. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, můžu se ještě zeptat jak dlouho sirup užíváte? Na netu jsem k němu četla, že se smí dávat jen na doporučení lékaře a to co nejkratší dobu
12. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
klematis my sme davali 10 dni a potom vysadili ale doktorka mi povedala ze mam davat podla potreby a ze mozeme aj dlhsie ako 10 dni, su to vraj bylinky a nie je to navykove...
12. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj hokly, tak dnes to je čtvrtý den, co jsme dali sirup a nevím,nevím...včerejší noc - katastrofa - Matěj se probudil v 11( když jsme si lehli ) a řval až do dvou, pak se napil a spal do 6.40..takže na dnešek mám naspané necelé 4 hodiny....doufám, že se to zlomí a bude líp, už jsem opravdu vyčerpaná....dnes řvali i přes celý den..někdy jsem vážně na mrtvici....ae vždycky když večer usnou, nebo se začnou smát, tak si íkám, jaký to jsou moje zlatíčka....aspo , že jsou takový světlý chvilky, jinak už bych vážně byla na blázinci...

Lienka - že bych ze sebe taky udělala klidnou matku a dala si sirupek?
Crca - jakou vy jste měli dneska noc?
Tak jdu spát...teda možná......
12. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak divné deti nemáte já ho davala dceři taky,mela kolem roku,když jsme začali,spaní bylo des a hruza,nemohla usnout třebas hodiny plakala..davali jsme rano večer čajovou lžičku,pokažde to zabralo tak na mesíc a zase začla blbnout...takže jsme ho davali dlouho..
12. únor 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,Stazi včerjší noc nic moc,ale ještě to šlo,ale ta dnešní?Už nejdu spát protože by mě to akorád nasr... do jedné ráno holka,od jedné kluk a to co hodinu,takže jakmile jsem zabrala,tak řev,upřímě,taky nějak už nevládzem,ale jak píšeš,pak se přes den zasmějou,nebo vyvádí kulišárny a člověk na to hned zapomene,ale jen do doby,co jdou spát
Ještě jsem se chtěla zeptat,dáváte ten sirup těsně před spaním,nebo třeba už před koupáním?Přes den mě je to jedno,to dávám ke snídani,ale ten večer.
Jinak včera u nás den úplně super,vydrželi si hrát u krabice hraček 1,5hod oba a spolu!!!! A i když mu něco vzala,tak ani neřval,prostě pohodoví den a tak jsem si myslela,že bude i noc,když nemají žádné šeredné vzpomínky a ono to je spíš naopak
13. únor 2010 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petrach - tak to je dobře, že nesjme jediné...takež si ho dávala, dokud v noci nezača pěkně spát, pak si vysadila a zase začala dávat, když se to objevilo? dnes budu dávat pátý den, tak abych věděla, jak mám pokračovt...

Crca - tak to byla užasná noc ale 1,5hodiny hraní spolu - to je parádato po mě hoši chtějí , abych je přes den bavila...jinak řvou a t je hrůza....
Ale dneska teda noc užasná!! Myslím, že po téhle noci se zase taky 14 dní nevyspíme...usnuli asi o půl osmé, spali do půl druhé, nakojila jsem , ve dvě usnula a probudil se až Matěj kolem páté, dal jsem dudlíka aspali oba až do 7,...takže takhel by to mohlo být každý den..nevím, jestli je o sirupem, nebo čím, ale líbilo by se mi to takhle...

crca - ty dááš sirup jen Michalce, nebo i Matějovi? Večer ho většinou dávám po kojení, před tím, než jdou spát a ještě jim ho dám zapít čajem.....ale taky už jsem se vás chtěla ptátá , kdy ho dáváte
tak uvidíme, jak to bude další noc....ale mám z ní taky docela strach..
13. únor 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stazi,asi začnu i Matějovi Dneska si rozbil čelo,bole jak vejce....mě už z toho asi fakt jebne naštěstí je zatím v pohodě,takže jsme nikam nejeli,ale takhle stojí nocci za prd a ještě tohle
Jinak u nás byla taky dobrá noc kolem toho 4-5 dne a taky jsem se radovala,ale bohužel,planný poplach
13. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme ho začali dávat asi kolem roku,přesně si to nepamatuji,ale brali jsme ho určitě tak ty 3měsíce
13. únor 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Crca - takže myslíš, že včera to unás byl jen záchvěv, který mě nabudil a přitom to byl planný poplach o jéééééé...tak jdu ležet, ráno uvidíme....
13. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Třeba ne Teda u nás noc.....od půl sedmé do půl desáté,ani nepípli,pak začala Míša,to jsem jí dala jen čajvypila asi 50ml,usnula,pak v jedenáct,to nechtěla nic-usnula a pak až o půl 4,to vypila 160ml mléka a teď ještě chrní i když před chvílí začala trochu brečet ,ale tohle byla zase jedna z těch skoro dobrých nocí Matýsek ten se ani nehnul,o tom nevím od půl sedmé A to ještě,kdyby mě nelezla nahoru a nelepila se na špricle,tak by ani snad nezačala to jí taky asi budí Včera jsem tu Sedalii dala i Matýskovi
14. únor 2010 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nijaká, malému jsem dávala sedalii týden a byl po ní ještě víc hyperaktivní a nechtěl spát skoro vůbec. Vysadila jsem a už jsem to nechtěla ani vidět.
14. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tomasek 006 - tak to máme pěkn é vyhlídky!!! ještě aby byli ješět víc aktivní než jsou

Crca. tak jak? My jsme měli ted dvě po sobě krásné noci, ael to co hoši předvedli včera!!! bylo to na hov...od půl desáté do půl druhé se střídali v řevu a já je střídala v náručí....... už teda fakt nevím....tak zabírá ten sirup, nebo né?
15. únor 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak to mi taky měli teď 2 noci v relativní pohodě O Matýskovi jsem obě noci nevěděla až do rána do půl sedmé a Míša ta se probudila ve 23.00-kupodivu nechtěla ani čaj,hned zase usnula a pak až ve 4.30! a to vypila mlíčko a spinkala až do 6.15hod,ale to už tam nechodím,nechávám je tam dokud nejsou oba vzhůru ,zajímavé je,že ráno si začne jen povídat a nebrečí a to vydrží třeba do 7.00hod,pak se většinou vzbudí Matýsek .Nevím zda je to tou Sedalii,nebo tím novým gelem na zoubky s lidokainem a přes den to jsou totální zlatíčka,vydží mě v ohrádce,hrajou si tam spolu,no prostě balzám na duši aspoň tyhle dny a noci Uvidíme jaká bude dneska noc .Byla jsem s nima konečně venku a tam mě usnuli a spali do půl čtvrté,tak aby nebyli moc vyspalí,taky ani neusnuli u jídla a do postýlky šli v polospánku.
Ale co můžu potvdit,tak je fakt,že už mě nebrečí takovým hysterákem,když se v noci vzbudí.Možná je to i tímže jsem jim tam začala nechávat to malé světýlko do zásuvky,ale je ještě přikrité,jen prostě aby nebyla tma.
15. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak další noc hrozná....oba řvali a řvali....u Matěje bych to i pochopila, ráno jsem objevila první zub ale Románek...nevím...ještě do konce týdne zkusím sirup a pak to asi vzdám pa
16. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stazi a nemají to fakt k těm zoubkům?My jsme právě taky takhle začínali a nebo zkus si koupit v lékárně gel na zoubky Kamistad senzitiv,sice tam píšou,že je to na protézy a otlačená dásna od rovnátek.......,ale nám to prodala normálně,že to je i na prořezávání Je to sice velké jak Framikoin a stojí 116kč(u nás) a je to taková skořicová chuť,ale dáváš fakt jen ždibínek a my právě taky máme klid
16. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stazi, na ty zoubky krom toho, co psala crca je dobrý i Calgel, funguje to stejně (pomohl i mě, když se mi zas začala ozývat osmička a coby těhule si nemůži dát ani ibalgin.... )

P.S. Sedalii dávám Berenice asi 3. den a tiše doufám, že zabere, má poslední dobou neklidné spaní a já k ní musím lítat do pokoje i 5x za noc. A budíček má v šest
16. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky holky, gel na zuby mám, zrovan ten Cal gel.....a myslím, že docela pomáhá...j ho právě mazala i minulý týden a kluci stjeně špatně spali, takže pes bude zakopanej ješět někdwe jinde.....
17. únor 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stazi,tak dneska jsem šla spát až v jednu ráno ,každou chvíli někdo ,ale asi jsem si to udělala sama,ke tchýni přijela její ségra s přítelem a její syn s přítelkyní a jak byl mumraj¨a každý si je tahal,tak z toho byli tak vyjukaný,že měli pak špatné sny,jak se jim ten chaos promítal Dneska snad bude líp
17. únor 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek