Výrobky firmy Just, jaké se vám osvědčily?

tichackova
17. pro 2012

Ahoj holky, nedávno mi na rehabce doktorka doporučovala tymiánový krém a eucasol od firmy Just. Na co přesně a jak se to používá? A jaké další výrobky se vám osvědčily? Díky😉

laura1000
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzulinka16
4. bře 2021

Ahojky děvčata, já začala používat Just kvůli dětem a nakonec používá celá rodina a okolí. Nejdříve jsem byla zaskočená cenou ale po vyzkoušení mě tato firma přesvědčila o své kvalitě. Byla jsem nadšená, jak dětem pomáhá a začala testovat na sobě, rodičích, kamarádkach, babičce.. no všude možně. Nakonec jsem do toho šla po hlavě a stala se že mě odborná poradkyně a jsem nesmírně ráda za tuto příležitost ❤️🇨🇭🍀. Kdybyste měly zájem o vzorečky, pište do zpráv 😉

katy48
4. bře 2021

Také dělám odbornou poradkyni a mám zkušenosti s výrobky od této firmy. Za mě jsou naprosto dokonalé a bezkonkurenční. Používám na dceru již od narození a já i má rodina jsme na tom závislý. Kdyby jste chtěli nějaké informace klidně pište a opravdu produkty za tu cenu stojí 🙂

kseesee
3. srp 2021

Ahoj holky, pokud by někdo z Ostravy měl zájem, ráda dovezu cokoliv z justu/nahrinu vždy s krásným dárečkem

betale
Autor odpověď smazal
Zobraz
betale
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
oklbah
1. dub 2023

Eucasol a tymianova mast skutečně pomáhají ale pouze jako podpora, asi jako vincentka... Ti kdo zde píší: máme všechno, i tu jejich vegetu a je to nejlepší... No funguje to jako vysavače Rainbow nebo Avon, zadáte do google "eucasol diskuze" a pak se vypisujete jak je to úplně nejlepší 🙄 v každé diskuzi jsou prodejci předražených kravin. Opravdu to nejsou skutečné postřehy ale snaha prodat nesmyslně drahé věci, hlavně u tý soli s bylinkama kde výrobní cena je tak 20 Kč a oni ji prodávají za 800 cca 🫣

veru181
2. dub 2023

@oklbah S bylinkami souhlasím, ale třeba na Eucasol nedám při nachlazení dopustit 😀 Myslím, že kosmetiku mají opravdu dobrou, takže spousta recenzi bude i reálných. Ale investuji tam do pár ověřených produktů, pokud existuje levnější a stejně účinná alternativa, volím tu.

michelka87
2. dub 2023

@tichackova Já znám Just už léta, protože ho mamka používala na nás jako dětech, ne nadarmo má Just vybudovanou tradici, protože za sebe z vlastní zkušenosti mohu říct, že opravdu funguje. Netvrdím, že mají všechno nejlepší, rozhodně nemám od nich vše, ale zůstávám u takových těch evergreenů, bez nichž už se doma neobejdeme, protože Just milujeme a jsme už trochu závisláci. Například tymiánový krém, u miminka jsem využila na bolení bříška při prdíkách, u dětí na srážení teploty přírodní cestou (pomazat plosky nohou, nárty) při nachlazení hrudník, zádíčka, ramínka. Při boletsehc v krku pomazat krk, dát priznitz zábal, při menstruaci na bolest namazat na podbřišek, atd, atd. Eucasol usnadnuje dychani, čistí vzduch v místnosti od bakterií, uvolní ucpaný nos, snadnejsi spanek. Další, co nedáme dopustit, je olej 31 bylin, měsíčkový krém, Tea tree krém i éter.olej, levandulový krém, na ruce a Tannen sirup.
Míša 777169704