Escapelle v plodných dnech. Máte zkušenost?

elodii
25. dub 2023

Prosím máte někdo zkušenosti s Escapelle v plodných dnech? S manželem nám praskl prezervativ a zrovna to byl 13DC.... Po 7h jsem si právě vzala Escapelle..... A teď pořád přemýšlím.....🙏🤦 Den ovulace neznám, respektive když jsem si jej hlídala byl to 15DC.....
Moc děkuji za reakce 🍀

lencaa11
25. dub 2023

@elodii může zabrat ale pro svůj klid bych udělala od styku 14 dní +- test

elodii
autor
25. dub 2023

@lencaa11 radši bych četla zabere určitě 🙈 sakra 🙏ale díky 😊

monuleee
26. dub 2023

@elodii já s ním zkušenost mám, ale fakt nevím kterej DC jsem byla. Nicméně mi pomohl,je to mega dávka hormonů nebo co, narostly mi že dne na den kozy jak blázen, tak jsem byla šťastná a druhé den se zase zdrcly😭🤣 měla jsem i tehu příznaky ale naštěstí to tehu nebylo

lencaa11
26. dub 2023

@elodii tak na 100% není nikdy nic proto pro svůj klid udělat test 14 dní od styku každá mame jiné tělo a na každého působí vše jinak

elodii
autor
26. dub 2023

@lencaa11 je mi to jasné, test samozřejmě udělám, jen jsem z toho čekání už hotová 🙏 díky 😊

elodii
autor
26. dub 2023

@monuleee no já na sobě kromě bolesti v kříži a podbřišku žádné změny nepociťuji. Brala jsem v sobotu..... Je to zákon schválnosti mi přijde. Po druhém porodu jsem moc neměla chuť na sex (skoro dva roky), frekvence sexu byla fakt nízká, abych si nechala dát tělísko jsem si říkala..... Minulý týden se mi chuť vrátila a sex byl tři dny po sobě.... Dokonce ten třetí den, kdy nám kondom prasknul chlap ani moc nechtěl, že je unavený, ale nakonec prý využil situace, že kdo ví, kdy to bude zase příště........ A to ani kondom nenavlekam, že mám dlouhé nehty, abych jej nepoškodila 🙏 díky ✌️

monuleee
26. dub 2023

@elodii jj tělísko nemám že stejného důvodu. U nás je jediná ,,ochrana" prerusovana souloz+ modleni se😄

lencaa11
26. dub 2023

@elodii já měla nehormonalni tělísko pomalu 7 let a byla jsem nadmíru spokojená kdybych nemusela na operaci skrz nálezu na čípku jedu sním dál Ms normalni 5-6 dní a žádný problem☘️☘️

elodii
autor
26. dub 2023

@monuleee ty jooo, tak to jste dobří střelci 😅🙈 já už právě dvě děti mám a třetí fakt není úplně v plánu, navíc máme v rodině dvojčata a určitě by to třetí bylo včetně čtvrtého 🤔🤭

elodii
autor
26. dub 2023

@lencaa11 už jsem volala na gyndu a pokud to dopadne tak, že nebudu těhotná, hned tak pro tělísko jdu 🙏 teď lituju, že jsem ho nedala hned ...

elodii
autor
26. dub 2023

Jinak mi teda na gynde řekla, že pokud proběhla ovulace, tak mě escapelle nezachrání 🤦

lencaa11
26. dub 2023

@elodii tak držím palce ať vám to dopadne dobře a můžete jít si pro tělísko ☘️☘️

elodii
autor
26. dub 2023

@lencaa11 děkujeme moc, no bude to ještě dlouhých 10 dní 😥

elodii
autor
5. kvě 2023

Tak třeba pro ostatní, kdyby někdo byl v podobné situaci dokončím diskuzi.... V den "nehody" jsem brečela a šílela z toho, že budu určitě těhotná..... Po celou dobu, co bych mohla testovat, jsem se psychicky připravovala na to, že budeme mít teda tři děti..... Asi jsem se i začala těšit.... Včera jsem začala špinit a dneska se naplno rozjela MS, o dva dny dříve než normálně a já jsem teď vlastně smutná.... Takže u mě escapelle zabrala i když jsem byla v půlce cyklu....