Otěhotněla nějaká z vás týden po vysazení antikoncepce?

veronikapigi
20. črc 2013

Holky otěhotněla nějaká z vás týden po vysazení HA?

funca
20. črc 2013

Ahojky,já otehotnela po vysazení HA,hned za 16dni od 1.dne menstruace

veronikapigi
autor
20. črc 2013

Opravdu? Týje a poznala jsi to na sobě nák? měla jsi bolesti v podbřišku,slabe krvacení a tak? Měla jsem totiž hned po menstruaci pohl.styk a ani ne po 3 dnech me začal bolet podbřišek a už to je celý týden, dva dny jsem slabě krvavě špinila tak ted netuším co to je =) =( je to divný

sarkad2856
21. črc 2013

@veronikapigi Ahojky,ty případy tady jsou že člověk otěhotní hned po vysazení Ha.Máš nějáké těhotenské příznaky?Někdo je má a někdo zase ne.Pokud ti není dobře zajdi k Mudr. a uvidíš jinak bych počkala zda MS dojde a potom bych zkusila test 🙂

veronikapigi
autor
21. črc 2013

No právě,že nevím co to je jelikož jsem po pěti letech až ted vysadila HA,tak nemám zkušenosti jak fungujou normálně vaječníky =) ,tak netuším co to je 😒 .Celý týden me bolí v podbřišku a chvilkama docela dost,dva dny jsem krvavě špinila ale ne moc a občas se mi zamota hlava.Počkám na MS a uvidím 🙂

hankamisa
21. črc 2013

mě se podařilo 3*otěhotnět hned v cyklu po vysazení antikoncepce. 😉 ted když o to moc stojíme tak nám to nejde ani po půl roce. ☹

slavicky
21. črc 2013

Mě napadlo, jestli to nemůže být ovulace 🙂 když jsem vysazovala HA, tak jsem měla v době ovulace bolesti břicha jak při MS a slabě jsem krvácela. Probouzely se mi vaječníky. Druhý cyklus už byl lepší 🙂

veronikapigi
autor
21. črc 2013

To me taky napadlo ale že by přišla už tak brzy? týden od začátku MS to mi přijde divný 🙂

veronikapigi
autor
21. črc 2013

@hankamisa Držím pěsti at se vám to povede 😉

slavicky
21. črc 2013

@veronikapigi těžko říct, u mě byla ovulka 8. den cyklu 🙂

veronikapigi
autor
21. črc 2013

Tak třeba to ovulka bude kdo ví 🙂 teda doufám na mimčo je zatím brzy

sarkad2856
21. črc 2013

@veronikapigi Tak pokud bylo špinění jen ty dva dny,tak by to ovu být mohla.V podbříšku může bolet i po ovu

sarkad2856
21. črc 2013

@hankamisa Tak at se co nejdříve zadaří 😉 ono to bude,jak člověk chce už to nejde tak rychle

hankamisa
21. črc 2013

Tak mě čt a pá bolel pravý vaječník (jediný kde našla mini folíky),od pátku mám mokro sliz ale hlen to není a podle BT to ovu taky není. tak zas si to tělo se mnou hraje.
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/hankamisa?c=...

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige.php?...

veronikapigi
autor
21. črc 2013

@hankamisa Mě taky asik jeden den bolel pravý vaječník a píchalo mi tam,takže netuším bud ovulka nebo tehu uvidím podle testíku.U Tebe to ovu není,že by se vám to už povedlo a bylo to tehu? 🙂

hankamisa
22. črc 2013

@veronikapigi -těhu určo ne,neměla jsem dost velké folíky-nedorůstají.a ovu taky ne..takže si tělo za mě dělá srandu.. 🙄 . utz byl 10.7. a folíky byli malinkatý 3mm.tak uvidím v srpnu to nasazuji closík.

veronikapigi
autor
22. črc 2013

@hankamisa Tak jsem si dnes dělala testík a byl negativní,takže bud nejsem nebo jsem si ho dělala brzy.Moje tělo si se mnou taky delá co chce hruza 😒 Tak držím pěsti at Vám to vyjde 🙂