Barvení hennou na blond

kepu
6. čer 2019

Ženy je tu některá která si barví vlasy hennou na blond? Potřebuju doporučení jakou koupit u nás nemůžu nic sehnat... 🙂

lobella
6. čer 2019

@kepu jako obarvot vlasy na blond hennou? Nebo obarvit hennou blond vlasy? Pro blond vlasy se dela smes bylin, je to spis vyziva, ale prirodni henna barvi jen zrz

kepu
autor
6. čer 2019

@lobella jde mi o to že mám strašné odrosty ale po porodu mi stále hrozně padají vlasy proto tam nechci patlat normální barvu... Dozvěděla jsem se že henna by ji dokonce mohla udělat dobře... A našla jsem přímo blond tak mě zajímá co to s vlasama udělá.... Jinak mám barvené vlasy na skoro až platinu a přírodní mám trošku tmavší blond...

karlajasmine
6. čer 2019

Základ u henny je ten, že musíš barvit na tmavší barvu, než je tvoje aktuální, jinak to nechytne, ale ještě jsem nezažila, že by to na nekom nevypadalo pěkně..je to pěkná přírodní barva

martiniquest
6. čer 2019

Henna vlasy v žádném případě nezesvětlí. Henna vlas obalí pigmentem a je poté velmi problematické je znova začít barvit chemicky. Navíc má tendence chytat do zrz. Je to krásná barva, ale podle mých zkušeností vhodná pro barvení na zrzavo, případně hnědo (když použiješ přídavné pigmenty z kávy nebo kakaa).

lobella
6. čer 2019

@kepu tuto znacku nedoporucuji, alespon pro cistou hennu, neni kvalitni, pro blond vlasy se dela smes, muzes mit po ni i tak vlasy lehce nazrzle, ja mam zkusenost se znacku Henne color, ale vzdy jsem mela jen cistou hennu, tedy zrz, tato znacka ma prave i pro blond vlasy, ale myslim, ze tam henna neni, ale jsou tam ruzne jine bylinky a je regeneracni... Zkus se podivat...jinak henna dela vzdy tmavsi barvu nez mas, odrusta, jal ji jednou das, uz se ji nezbavis, prekryt pak chemkou se nedoporucuje, zkus se podivat na stranky dlouhevlasy.cz,najdes tam sposutu info k henne

bayt
6. čer 2019

@kepu Henna jednak barví načerveno, jednak vlasy nedokáže zesvětlit. Že je v nějaké barvě přidaná henna, to to moc nezachrání. Jednak bych doporučila se neodbarvovat, to je pro vlasy největší záhul, a když už přírodní barvy, tak já se bavím barvama od Natulique. Ty jsou 100 % přírodní. A mají i jiné odstíny, než jen ty nazrzlé a červené, jako je to u henny. Kdysi jsem si míchala hennu s indigem, aby mi to chytalo do brunety, ale jak se to trochu vymylo, mělo to stejně načervenalý podtón. A bylo to dost tmavé!

kepu
autor
6. čer 2019

Holky díky za reakce... Nejde mi o zesvětlení spíš o to abych neměla takové odrosty ... Že by to chytlo do zrzava nebo něco podobného mi nevadí běžně takové barvy nosím jen bych potřebovala aby to bylo co nejsvetlejsi... Zkusím ještě prohledat strejdu interneta😊

sahrazad1
6. čer 2019

Zlatá henna je hnus fialovej. Je vážně zlatá, teda žlutá :/ Zkus spíš jahodovou blond, ale s jinou značkou, tahle kolem henny jen proletla. Khadi, henna lamda, hennecolor...odstíny se dají mezi sebou míchat, zacinej spíš více bezbarve a trochu barevné, a pak po troskach pridávej. Jo a nezapomeň, čím více vrstev henny, tím tmavší vlasy.