Blond barva na vlasy mi chytá do šedo-zelené. Čím to může být?

pipapi
18. srp 2019

Mám dva roky nebarvené vlasy , odrostlé na svou barvu. Koupila jsem si kadeřnický melír - prášek a peroxid 9% . Zkusila si odbarvit jeden pramínek a výsledek zelená, šedá . Zkusila jsem tedy druhý den druhý pramínek barvou blond, výsledek zelená , šedá. Zkusila jsem odbarvovac Syoss výsledek opět to samé..jsem celkem bezradná... Nepoužívám moc silikonové přípravky . Umývám si co týden vlasy. Nechala jsem si je před obarvením mastné,.zkoušela jsem i alobal a nic, není alobal ani teply jako to bývalo ...prosím o pomoc.

bezradná

marketa1218
18. srp 2019

@pipapi Kadeřnice 😉

pipapi
autor
18. srp 2019

@marketa1218 myslíš , že u ní mi to nechytne jinak než zeleno- šedá? Mám přímo z kadeřnictví práškový melír a peroxid

priscilla90
18. srp 2019

Je to divny, zeleně chytají vlasy buď po chloru nebo když se barvi blond -> hneda. Na přírodní odstín by to mělo chytat pekne. Syoss mi chytl vždy dobře. Zkusila bych fialový sampon, dobrý odstín je ještě palette A10. Chytal mi vždy do studeného bílého odstínu. Nebo pak ta kadernice. 🍀🙂

leilinka1234
18. srp 2019

Není to tím těhotenstvím?

pipapi
autor
18. srp 2019

@leilinka1234 už mám právě měsíc po porodu 🙄

pipapi
autor
18. srp 2019

@priscilla90 taky si říkám, že je to divné, ještě na své vlasy. Nebarvené 😰

pipapi
autor
18. srp 2019

Kdybych to měla aspoň kuratkovsky žluté, tak by to bylo v pohodě, jenomže to chytá tak strašně škaredě do sedo- zelená, že se bojím jít i ke kadeřnici, že mi picne cely melír na celou hlavu a chytne to stejně a budu chodit jako vodník ...

meronym
18. srp 2019

@pipapi Dobra kadernice vi co delat, abyste mela na hlave pozadovany odstin. Ma na to skolu. Domaci odbarvovani na blond je veliky risk, mne by ani nenapadlo to zkouset. Vlasy jsou pro vyzor zcela zasadni, obetujte penize, stoji to za to.

vemira
18. srp 2019

Také doporučuji rozhodně kadeřnici. Nevím tedy jakáje tvoje přírodní barva vlasů, ale jestli jsi bruneta, tak mi ta zelená a šedá připadá celkem logická. Kamarádky sestra je bruneta a rozhodla se odbarvit na blond. No trvalo jí to cca měsíc, možná dýl než se z ní stala blondýna. Na tmavší vlasy jsou melíry co se prodavají, moc slabé, proto se to musí procedura několikát opakovat.
Pokud jsi ale třeba plavovláska, tak to nechápu.

pipapi
autor
18. srp 2019

@vemira mám své vlasy tmavě hnědé a před pár lety mi chytaly všechny barvy krásně do bíla, nebo alespoň do žlutá , proto jsem z toho rozhozená. Doufala jsem , že na mé přírodní nebarvené vlasy to chytne hezky 😞

leilinka1234
18. srp 2019

@pipapi tak měsíc po porodu je tělo pořád ještě plné hormonů... Těžko říct, já nejsem odborník, jen jsem koukla na tvůj profil a tohle mi trošku bilo do očí 🙂

pipapi
autor
18. srp 2019

@leilinka1234 tak kdyby to bylo hormonama, tak bych byla šťastná..🙈 takže ještě počkat alespoň po šestinedělí?

leymea
18. srp 2019

Barvim se na blond uz plno let a nikdy se mi to nestalo. Driv jsem se barvila jen doma, dneska uz chodim ke kadernici, ale i doma to bylo vzdy bez problemu. Mozna to opravdu bude tema hormonama.

alcar
18. srp 2019

Barvila jsem se na blond jednou a byla to ta nejvetsi blbost v zivote. Pak jsem asi rok bojovala s lupy az seboreou spise... Hruza. Pokud blond, tak kadernice a urcite jen melir, ale ne celou hlavu. Kadernicke meliry jsou uplne jiny level nez ty kupovane, co se za kadernicky melir jen vydavaji...Syoss, Palette apod.

pipapi
autor
18. srp 2019

@alcar mám i kadeřnický Metrix , s 9% peroxidem a chytá to ještě hůře než barva :( napadlo mě, že můžu mít hodně zničené vlasy a proto to nechyta, jenomže je mám zdravé, lesklé, strašně se mi vlní a to mi dělávalo pouze když jsem měla vlasy zdravé

makronka222
19. srp 2019

Nechavas to tam dostatecne dlouho? Pockej jeste par tydnu, muze to byt hormonama furt

priefi
19. srp 2019

@pipapi hormony 😉 je zasada nebarvit si vlasy, kdyz je ms, protoze z blond je modra. Takze bych rekla, ze u Tebe muzes podekovat hormonum

pipapi
autor
19. srp 2019

@makronka222 45minut.

pipapi
autor
19. srp 2019

@priefi snad tedy jo:(( dělalo mi to před dvěma roky, ale to jsem měla dost zničené vlasy odbarvené, nabarvené hennou, takže mi bylo jasné proč to chytá zeleně, ale teď nechápu no :( takže snad hormony

ange_de_la_morte
19. srp 2019

Nevím jestli to může být hormony ale možná bych tomu i věřila - já chodím pravidelně ke kadeřnici a vždy mi barví vlasy stejnou barvou - tentokrát mi ale barva taky chytla v jiném ostínu ( barvím ale hnědé vlasy na hnědou :Đ - ale odstín byl jiný )- byla jsem barvit poprvé od porodu

lery92
19. srp 2019

@pipapi já sem byla u kadeřnice v březnu .V tu chvíli jsem netušila že jsem těhotná .Vlasy mi na místo platinovou blond chytly na modrošedou .Po 14 dnech pozitivní test a kadeřnice mi narovinu řekla že by to znovu neriskovala , že jsem plná hormonů a bla bla .No já si říct nedala a hlava byla u kořínků kuřátkova v konečcích modrá ..za Boha to nešlo dolů ... Teď ve 25 týdnů před svatbou to bylo buď a nebo .Hlava chytla dozluta , takže to tonerem vykorigovala do bíla ...rovnou mě upozornila že pokud chci barvit bezpecne a s předvídatelným efektem , tak nejdříve 2-3 měsíce po porodu ..a i tak když budu kojit je tu varianta , že to bude katastrofa .Prý se to týká odbarvování .Přelivy a tmave barvy sice chytnou +- trošku jinak , ale rozhodně ne absultne mimo škálu jako blond odstíny

leymea
19. srp 2019

@lery92 mne nastesti blond (barva, melir) chyta furt stejne, jak pri MS, v tehotenstvi nebo po porodu. Vzdy jsem kadernici rekla o svem stavu a rekla mi, ze nemam mit strach, ze to bude v pohode.

pipapi
autor
19. srp 2019

@lery92 uf tak snad ty 2mesice stači, už jsem na září objednaná ke kadeřnici 😀

pipapi
autor
19. srp 2019

@leymea mě vždycky taky chytala.barva stejně, ale po druhém porodu asi ne 😀

leymea
20. srp 2019

@pipapi nestras 😀