Šetrná barva na vlasy

kysina
10. čer 2018
kysina
autor
10. čer 2018

Ahoj holky, barvim se už spoustu let na černo a vždycky tou barvou co je v akci.. Měla sem vždy husté zdravé vlasy a až poslední dobou jsem si začala všímat že mám tak o půlku min vlasů a kvalita taky nic moc. Kamarádka, co je majitelka kosmetického salonu mi řekla že barvy z drogerie nejsou až tak spatne, ale že je silný peroxid a proto se ptám, máte vyzkousenou nějakou setrnou nebo Bio barvu na vlasy.. Krom henny?

mku
10. čer 2018

Preliv je mnohem setrnejsi nez barva...

aklin
10. čer 2018

Nejsetrnejsi barva na vlasy je henna a barvy na hennovem zaklade.

pajina87
11. čer 2018

Já používám vlasovou salonovou kosmetiku od zn. DUSY. není to drahé a a produkty jsou opravdu výborně to samé i barvy na vlasy...momentálně používám bez amoniakove barvy na vlasy..a drží jak blázen. Vysmívají se tak jako normální barva. Jen by jsi si k tomu musela koupit peroxid a sama namíchat . Vlasy mi přestali i vypadavat...padají pořád jako každému ale ne v šíleném množství.

reza1986
18. čer 2018

Jednozančně přeliv na hlavu, do barvy bych už nikdy nešla.

mrmag
29. čer 2018

Taky se přikláním k přelivu akorát byl rychleji pryč než barva samotná ale souhlasím, že je to mnohem šetrnější než barva samotná..

kysina
autor
29. čer 2018

A vypadá přeliv stejně jako barva?

ivankarich
12. črc 2018

přeliv je dobrý akorát mě přijde že se docela brzy smeje, ale to je možná jen moje zkušenost...Rozhodně patří mezi to šetrnější

kourtney
6. zář 2018

Myslím si osobně že ta Henna je nešetrnější ale sama sní zkušenost nemám, pamatuji si ale že moje sestra když jsme byly mladší jí používala a nikdy si nestěžovala jen se to rychle vymylo

erikamaj
16. črc 2019

@kysina vim, ze tohle ted nechces slyset, ale nepremyslela si nad tim, ze by sis vlasy prestala barvit. Nebo skusila jenom sampon. Kamaratce to pomohlo, plus se dala ostrihat a ma znovu krasne vlasy.

kysina
autor
16. črc 2019

@erikamaj nad šamponem sem uvažovala