Dětský lékař Brno. Doporučíte, prosím?

coucou
22. čer 2023

ahoj holky,
vie mi prosim niekto doporucit detskeho lekara v Brne a blizkom okoli? sme momentalne u pani doktorky, ktora zbytocne tlaci na nepovinne ockovania, odmieta mi poslat sms s receptom pri vypadku lieku a teda sa s chorym dietatom musim vratit do ordinacie a potom naspat do lekarne....
moc dakujem

hanka_12345
25. čer 2023

Otevri si znamylekar.cz nrbo si stahni tu apku. Zadej lokalitu a vyflusne ti to doktory.
Ja jsem pak uz jelq jen podle hodnoceni a procitala, kdo mel minimum hvezdicek nebo vice - jak + komentu tam jsem ani nevolala. Ja takhle nasla uzasnou pani doktorku a jsem za ni neskutecne rada. Tak googli, hodne stesti

Zkus dr.Dembickou,ta je v Bilym dome ale nevim zda bere. My od ni odchazeli skrz stehovani jinak by sme.asi zustali. Byli sme.u ni cca do roka ale nemeli sme zadny problwm tak nevim jak leci...ockovani mi netlacila

marinazhodonina
8. črc 2023

Nechci Tě strašit, ale já hledala pediatra v Brně víc jak rok. Pokud měl dobrá hodnocení nebo byl na doporučení někoho, kdo k němu už chodí, nebral nové pacienty. Když uz brali, tak jenom svoje spádové novorozence 😥 A to jsem hledaka i v blízkém okolí Brna. Snad budeš mít více štěstí 🍀🍀🍀

silviiiiik
1. zář 2023

Mohu doporučit paní doktorku Bartoškovou na Údolní.

veroniquecz
1. zář 2023

Přesně jak píše @marinazhodonina s pediatry je to tu velký špatný? U nás v MČ nebere už nikdo, ani v okolních 😓 Ze které MČ jsi?

coucou
autor
1. zář 2023

@veroniquecz sme brno venkov... s lekarkou tu som uz roky nespokojna, a teraz padla posledna vapka a chcem zmenit

teresy
17. lis 2023

Dobry den. Muzete chodit k nam 🙂. Detsky doktor s.r.o., Udolni 18, Brno stred. Od zari jsem se vratila po rodicovske a nove pacienty prijimame 🙂.