Veveří. Platily jste za 2. screening?

pavla1817
26. črc 2023

Chtěla bych se zeptat zda některá platila za druhý screening ze zadanku.pridavam zadanku jako fotku

enkelii
26. črc 2023

Ano. Uhradila jsem 1500 Kč na místě a zpětně mi tu částku proplatila pojišťovna (Benefity maminka). Mám VZP.

pavla1817
autor
27. črc 2023

@enkelii aji když jsi měla tuhle zadanku

kacka1994
27. črc 2023

Když je nahoře kód (to úplně vlevo nahoře), tak by jsi platit neměla. Já měla žádanku, ale proškrtlý kód a zaškrntuté, že jsem samoplátce, takže k prdu 😀

spendlik007
27. črc 2023

@pavla1817 já jsem měla žádanku i na ten 2. screening a nic jsem neplatila 😉

bettyel
6. zář 2023

Já jsem žádanku sice měla, ale nikomu jsem ji nedávala a nic jsem neplatila, měla jsem nebo mám komplikace tak jsem si říkala že možná proto.

dailea
19. zář 2023

Ahoj, záleží na tom, jaký kód je na žádance. 🙂 Jsou 2 typy druhosemestrálního screeningu - klasický (hradí pojišťovna) a nadstandardní (samoplátce, kolem 1500,-). Váš lékař by měl informovat o možnosti volby, ale obvykle nikdo nic neřekne. Takže pokud máte na žádance kód 63411, platí screening pojišťovna doktorovi, který ho provede (váš gynekolog nebo gynekolog dle vašeho výběru s žádankou), pokud máte kód 63415 (případně "samoplátce"), souhlasili jste s nadstandardním vyšetřením nebo vám nikdo neřekl, že si můžete vybrat. 🙂