Máte někdo zkušenost s Emulips forte? Pomohl?

dendy03
16. led 2011

Nemáte některá skušenost s emulips forte??? Přibrala jsem v těhotenství dostk kilo a potřebovaly bych je shodit 😒 . Během kojení jsem nic brát něchtěla jelikož jsem e bála, ale už nekojím tak bych něco i skusila. A hlavně na MMB pořád vidím jak se to tam prodáva a jak píšou že se po něm zaručeně hubne... tak by mě zajímalo zda je to prada???

bambulee
21. čer 2014

@tetina
ja pripravek pouzivam a jsem s nim spokojena a jen abych doplnila,neni to pro tehotne...🙂

naty2
19. črc 2014

Díky vysokému obsahu vitamínu E, který významně podporuje plodnost a otěhotnění se Vaše šance na početí s Emulipsem mnohonásobně zvýší.

Emulips podporuje tvorbu mateřského mléka a napomáhá kojenému miminku s trávením a větry. Častým vedlejším účinkem bývá rychlejší návrat k původní váze před porodem.

Emulips přispěje k udržení správné funkce Vašich jater a žlučníku, posílí činnost Vašeho trávicího traktu, usnadní zažívání. Převede tuky přijaté v potravě do snadno stravitelné emulgované formy, a tím významným způsobem usnadní jejich trávení a zlepší vstřebávání dalších látek v tucích rozpustných, např. vitamínů. Při pravidelném používání pomůže upravit metabolismus tuků v těle. Při užívání v kombinaci s vlákninou napomůže upravování tělesné váhy.

Emulips ochrání Váš organismus před působením nebezpečných kyslíkových radikálů (způsobujích stárnutí a vznik chronických zánětů a rakoviny) a podpoří zdravý stav a funkci srdce a cév. vice na Nadhaaa26@seznam.cz objednani výrobku okg

jarmila78
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mesarka
5. říj 2015

prosim vás pomohol ,produkt emulips XXL niekumu pri chudnuti?musi sa držať dieta?

mesarka
5. říj 2015

nevie mi niekdo povedať či naozaj mu pripravok pomohol pri chudnutí?

michaelanavrc
14. říj 2015
Uživatel michaelanavrc je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od michaelanavrc.

to jsem nezkousela...jedine co jsem videla nejake pokroky bylo po syneslim..nic jineho vyzkouseneho nemam tak neviim 😕