Zhubněte jednou provždy - znáte? Přidá se někdo?

pajoslava
5. dub 2012

Manžel se dostal k této knížce a začal se stravovat dle jejího návodu - opravdu během pár dní šly vidět pokroky! Nevydržel celých 28 dní, ale shodil a na cm zhubnul to co potřeboval a chtěl... Já jsem odolávala, ale vzhledem k tomu, že jsem včera stoupla na váhu a opravdu se zhrozila - jdu do toho! 🙂 Přidá se někdo? Asi potřebuju podporu někoho, kdo bude jíst to samé 😀
Knihu mám ve formátu PDF, tak na přání zašlu 😉

Přidejte se, pokud máte chuť změnit svou velikost a snížit hmotnost!

kijir
5. dub 2012

@pajoslava :Já bych zhubnout chtěla a to moooc 🙂,ale nemám tak úplně tu vůli 😨 .Říkám si co bych z toho života měla,když už bych si ani k jídlu nemohla vzít to na co mám chuť 😉 .Ale chci to zkusit 😀

beruska777
5. dub 2012

jo já tu knihu znám. ale já mám velice špatné zkušenosti s dietama, a tady toto se dloho nedá vydržet, vydržela jsem asi 14dní.a když se vrátíte zpátky k normálnímu jídlu,tak kila jsou zpátky. já teď začala chodit cvičit a omezuju se v jídle a jím pravidelně. švagrová taky podle té knihy zhubla a má to zase zpátky. možná někdo vydrží jíst celý život jen zeleninu,ale já ne.tak hodně štěstí🙂

nunynka86
5. dub 2012

🙂 jééé tak nad ní jsem taky přemýšlela, chtěla jsem taky ten jídelníček na 28 dní. Jinak mi včera poslala kamarádka cvičení na 30 dní od jillian michaels to je taky mazec. Je to na půl hodky denně. tak to chci k tomu přidat. a můžu poprosit poslat tu knížku? 😉

allye1
5. dub 2012

@pajoslava no, proč to nakonec nezkusit 🙂 Každé kilčo a centimetr pryč bude fajn 🙂 Tak klíďo pošli 😀

hnedoocka23
5. dub 2012

já za sebe doporučuji dietu Petra Havlíčka 60 dní,je to o pravidelnosti,zdravých potravinách..necítíte se hladoví 😉 za 4týdny mám 4kg dole..dietu nechci držet jen těch 60dní,ale prostě se chci nadále takhle stravovat...navíc po téhle "dietě" není jojo efekt,samozřejmě pokud se zase nespustíte k obžerství 😀 Ale jinač všem držím palečky,at jdou kilečka pěkně dolů 🙂

pajoslava
autor
5. dub 2012

@kijir Taky nemám vůbec vůli, navíc některá jídla mě hodně odrazují, ale prostě včera při čtení a při kouknutí na sebe jsem si řekla, že prostě musím.

Jen tak pro ukázku - mám momentálně váhu jak v 8. měsíci těhotenství... po porodu to šlo dolů.. vše jsem nabrala až potom! Mám o 10 kg více než před porodem! Prostě hnus!

@beruska777 Samozřejmě pokud člověk pak začne jíst zase tak jak předtím, tak to nabere zpět.. Proto je tam ještě hodně receptů a rad, jak jíst po těch 28 dnech. Asi kdybych to neviděla u manžela tak nevěřím, ale takhle vím, že to opravdu jde, když se chce 🙂
@nunynka86
@allye1
@kijir Pošlete mi mailík, asi to na zprávu tady bude moc velké 🙂

pajoslava
autor
5. dub 2012

@hnedoocka23 Děkujeme, zkusíme 🙂 Tohle právě hlavně o pročištění organizmu a jíst se může kolik chce.. ale to co je dané. 60 dní bych asi nevydržela 😀

nunynka86
5. dub 2012

@hnedoocka23 a co je to za dietu?

hnedoocka23
5. dub 2012

@pajoslava no,já si to nedokázala taky představit,ale polovinu mám za sebou a ty zdravé výrobky,jako tofu,šmakoun,pohanka,cizrna,hooodně ryb,zeleniny,mi strašně chutnají...nemám vůbec potřebu mít čokoládu,cukr ,nic! A když jsem si ji v den 18,kdy je povoleno si dát cokoliv dala,bylo mi vážně zle auž jsem se zase těšila na odlehčenou zdravou večeři 😉

pajoslava
autor
5. dub 2012

@hnedoocka23 Mrknu na to. Akorát to co se mi nelíbí, že tam jsou dané množství a na to jsem lenoch, abych ještě vážila 😀

pajoslava
autor
5. dub 2012

@nunynka86
@allye1 Holky,
chce to vytisknout a poradne precist. Ja to vcera studovala cely vecer 😀 Pokud se pak kdyztak rozhodnete, ze do toho pujdete, pisnete a domluvime si den kdy 😀

hnedoocka23
5. dub 2012

@pajoslava to byla taky moje výmluva,vážení a časové intervaly,nedejbože si svačiny brát sebou,ted vše dělám autimaticky...a vůbec mi to už nepříjde...a vážení je opravdu prkotina,navíc už vím,kolik čeho všeho,takže už do papírů nečučím a jedu na jisto.. 🙂 můj manžel má s touto dietou 10kg dole a váha mu jde stále dolů,bez pohybu..já mám pohyb akorát ten a to procházky smalým,lítání kolem něj a domácnosti a tak 1x týdně rotoped,navíc nemám čas..už jsem oblékla a zapla rifle,co jsem nosívala před těhu..můj cíl je ještě shodit 6kilo,pokud to půjde ještě dolů tak 8...a jedno vím jistě,že do léta je budu mít dole 😵

beruska777
5. dub 2012

@pajoslava jo tak sama uvidíte, jak Vám to bude vyhovovat🙂

beruska777
5. dub 2012

@hnedoocka23 a kde najdu tu dietu Petra Havlíčka?

vojtisek2007
5. dub 2012

@pajoslava ahoj, taky chci držet dietku s vámi, prosím o poslání (IP), odky začínáte a přidáváte taky nějaký cvíčo ????

hnedoocka23
5. dub 2012

@beruska777 http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=6540

tak vám držím palce holky 😉

pajoslava
autor
5. dub 2012

@hnedoocka23 Taky držím pěsti, když mi to nevyjde s touto, vyzkouším i tu 60 denní 😉
@vojtisek2007 Posílám hned na majlík. Ještě není stanoveno kdy, čekám, jestli se někdo přidá 🙂
A já cvíčo určo nepřidám, protože na to nebude čas ☹ Ale pro začátek stačí ta kvanta vaření 😀

vojtisek2007
5. dub 2012

@pajoslava díky, už jsem nakoukla.....musím vytisknout a pořádně prostudovat...a chci se přidat určitě, tak na mě potom nezpomeňte, až bude víc uchazečů 🙂 a s tím cvičením - já bych i čas našla, ale jsem líná....nebo ne líná,ale nebaví mě cvičit samotnou a všichni kolem mě jsou buď těhotný nebo kojí a cvičit teď nechtějí nebo nemůžou....takže asi tak,ale zase se nalítám kolem dětí a psa a domácnosti 😀 😀 😀 a jak jsem koukla na ten jídelníček zkraje, asi by mi nedělalo potíž takhle jíst dlouhodobějc....krom teda tý skořice, tu nedám a budu vynechávat....a taky nevím ,jak naložit s kafem 😝 jsem závislák a 5-6 denně dám, samo že oslazených....ale tak třeba dál v knize o tom píšou, já jsem jen letmo zkoukla začátek.
Jen jsem se chtěla zeptat, kolik manžel schodil cm a kg za tu dobu co dodržoval ??? a vrací se mu kilca, když už jí "normálně" ?

pajoslava
autor
5. dub 2012

Jinak jsem ještě chtěla napsat, že manžel vydržel 19 dní a nepřestal, protože by už nemohl jídla jíst, ale začal s tímto stravováním v době kdy byl doma na nemocenské, takže byl čas na nákup surovin a na vaření.. skončil jakmile začal chodit do práce, protože tam je v takovém zápřahu, že prostě nebyl už pak čas ani hlavně energie na vaření a chystání.. Se sníženou váhou byl spokojen, tak přestal - hubne dál, protože se inspiroval a nezačal jíst tak jak předtím. + on tedy hodně sportuje.

A to je to, čeho se nejvíce bojím - chystání těch jídel.. Já moc nejsem schopná něco tady s malou dělat 😀 Bydlíme v malém bytě, takže když spí, většinou jen sedím u PC, protože kdybych vařila - vzbudím ji, je tu všechno děsně slyšet ☹ Každopádně manžel mi slíbil, že mi pomůže, abych si to mohla připravovat - po práci si bude hrát s malou a já to nějak budu kuchtit.
Děsím se toho, protože jsem to viděla jak si to chystal on a musím přiznat, že já jsem děsnej lenoch na vaření!
Ale prostě musím! Musím musíííííím 🙂

pajoslava
autor
5. dub 2012

@vojtisek2007 Má dole 6 kg, ale centimetry teď nevím, ale zeptám se jak přijde z práce 😉
Skořici taky určitě budu většinou vynechávat, jinak se pokusím to dodržet... Co jsem od manžela zkoušel, tak mi vše chutnalo kromě tedy salátu z červené řepy... to nevím jak zvládnu 😀

vojtisek2007
5. dub 2012

@pajoslava já červenou řepu miluju 🙂 a mě to právě nepřišlo na přípravu moc složitý...když porovnám třeba s tou 60ti denní toho Havlíčka, to mi přijde na přípravu náročnější.
No já mám 80 kg, výška 168, takže 15kg chci dolu !!!!, jak jsi na tom ty ?

pajoslava
autor
5. dub 2012

@vojtisek2007 Jako neříkám, že ji nemám ráda, ale když to manžel jedl, tak mě to vůbec nelákalo. Navíc nejsem moc na ořechy a sušené rozinky a švestky - uaaaaaaa 😀 Ale prostě i kdybych to do sebe měla narvat, tak to budu jíst, tak jak se má! 😀 Co mi naprosto chutnalo, tak byl mrkvový perkelt, hrachová polévka (luxusní!), těstoviny s kedlubnou a určo i něco dalšího!

No a jsem na tom hrozně! Výška 157!!! a včerejší vážení 68 kg! Takže humus největší! Před těhu jsem měla kolem těch 56-58 kg, takže bych se ráda vrátila aspoň k tomu.. Nejhorší je, že vím, že po porodu jsem měla nahoře jen 2 kg.. vše jsem nabrala až potom... S malou to bylo ze začátku celkem těžké, vůbec nespala, plakala, bříško, prdíky... takže jsem nejedla celý den a jak přišel manžel z práce, tak jsem se nacpala k prasknutí a nejlépe večer.. A během dne jsem nervy zajídala šíleným množstvím sladkého! I včera jsem četla tu knížku a u toho se cpala Nutellou 😀 Ale to jsem si řekla, že je to má poslední, tak ji aspoň dojím, když už ji tu mám! 😀

vojtisek2007
5. dub 2012

@pajoslava tak to mi přijde, že jsi na tom líp než já - myslím ty kila x výška.....já jsem to nabrala až když mi děti povyrostly - ne že by mi to zůstalo po porodu, to vůbec, v roce Elišky (teď má 4) jsem měla 62 kg...a za ty tři roky jsem se takhle pěkně vykrmila....a už toho mám dost, co jsem pročetla ty recepty tak jsou fantastický - já miluju jak mrkev,jablka,ořechy,rozinky...všechno, takže se těším

a jsem zvědavá, kolik se nás na dietku vrhne

pajoslava
autor
6. dub 2012

Tak co holky, kdo se vsechno prida???
Premyslela jsem a nejlepsi by asi bylo zacit v nedeli, co rikate? V sobotu to vsechno nakoupit a v nedeli zacit.
Predtim bych sem hodila pekne vahy a cm kolem vseho, at pak muzeme za 28 dni krasne srovnat 😉

vojtisek2007
6. dub 2012

@pajoslava já 😀 😀 😀

pajoslava
autor
6. dub 2012

@vojtisek2007 S Tebou pocitaaam 😉 A co rikas na tu nedeli?? Akorat je blbe, ze je to pred Velikonoci.. nevim, jak kdo a moc je slavi.. My vubec, takze u me to nebude problem 🙂 Spise +, ze manzel bude doma, takze jeden den k dobru vareni 😀

misssutko
6. dub 2012

@pajoslava Děvčata já se chci taky přidat. Pošle miněkdo tu knihu v PDF? mail: misssutko@seznam.cz

pajoslava
autor
6. dub 2012

@misssutko Jdu na to 😉 Pročti a uvidíš, jestli to zkusíš s námi. Já jsem rozhodnuta hlavně z toho důvodu, jak jsem psala výše, že to držel můj manžel a tak vím, že to opravdu jde 🙂

misssutko
6. dub 2012

@pajoslava Já se na to kouknu, ale stejně myslím, že se přidám. Po porodu mi zustalo 6 kg které bych chtěla dát dolů. Před 3 lety jsem zhubla 30 kg, ale jak jsem se rozežrala v těhotenství,nějak jsem přišla o pevnou vůli ☹

ilonne
6. dub 2012

Super diskuze, taky jsem tu a dobře uvedeno, taky potřebuju hlavně podporu a povzbuzení, aby vydržela 😉