Zítra začnu 💪. Přidáte se někdo?

kiki96i
17. lis 2021

Ahoj 🙂 od zítra už chci opravdu začít. Tak mě napadlo jestli se některá nechcete přidat a navzájem se povzbuzovat 😊.

madbetka
19. lis 2021

@avestsikova Jednu kávu s mlékem a bez cukru si úplně v pohodě dávám každý den, vývar je skvělé jídlo a nejhorší v tabulce vyšel jen proto, že to byla porce větší, než sním dohromady já s manželem.
První týden jsem měla fakt trochu absťák, byla jsem na sladkostech dost závislá. Pomůže mi kostička hořké čokolády, když je fakt nejhůř. Ale když mám celý den opravdu jídlo tak, jak bych měla, tak nejen, že nemám hlad, ale nemám ani tu šílenou chuť na sladké a nemám potřebu večer sežrat půl ledničky. Fakt 🙂
A v malém množství si dám k tomu kafi klidně i kousek koláče, ale sním ho půlku oproti jindy a dám si k tomu potom třeba bílý jogurt, abych doplnila bílkoviny a neměla pak hlad.

I ten hamburger nebo hranolky se dají udělat zdravě, aby se vešly do tabulek, pochutnala sis a bylo to výživné jídlo 🙂

marketa_sob
19. lis 2021

@felixfelicis je to tak jak píšeš, já zmiňovala kávu a vývar proto, že se @avestsikova po vypsání kj zdesila, že tyhle dvě položky mají nejvíc... Tak v tomto případě je to o nadmernem množství, ne ze by káva a vývar nepatřily do jídelníčku, naopak. Ja myslím, že v tomto případě by nebylo naopak vůbec těžké začít to hlídat a hubnout, protože je "z čeho ubrat". Jsou lidé, kteří mají zpomaleny metabolismus, ji opravdu málo a stejné nehubnou, tam je to těžší.

hejluc
19. lis 2021

Jestli takhle jíš často, brzo se prožereš přes metrák.... Do 30 jsem mohla jíst, jak chci a pak jsem během roku přibrala 10 kg... Tělo se mění, tak to prostě je. Vzpamatovala jsem se, dala se dokupy, ubrala ze sladkého a váhu si držela. Pak přišlo dítě, 38 na krku a 3 roky jsem čekala, že to půjde samo... No, nešlo. Tělo opět spálí méně než v těch 20,30 letech. Takže zase úprava stravy. Není to držení hladovky, jezení masa v páře apod. Je to o tom, že nejím smažené, velké porce, sladké a chipsy ve velkém množství, ale všeho s mírou a opravdu jen na chuť .Ale upřímně, ty jsi i líná si zadat ty údaje do kalorických tabulek, musel to za tebe udělat někdo jiný. Jak chceš pak hubnout když nejsi ochotná udělat ani ten první, lehký krok?

andelka
19. lis 2021

@madbetka mám to stejně. Kousek buchty si občas dám ( teď mám třeba mrkvanky), ale míň než dřív a k tomu jogurt, nebo ovoce. Hranolky děláme, v horkovzdušné fritéze. Do karbenátku dávám zeleninu.

avestsikova
19. lis 2021

@andelka našla jsem osobu, skupinu ne, ale to bude ono ne? 🙂 děkuji za tip, přijdu to

avestsikova
19. lis 2021

@felixfelicis spíš zachování svobody 😁 ale ano, je lepší k tomu tak přistupovat 🙂

avestsikova
19. lis 2021

@madbetka dá ano, ale chce to začít nad tím jídlem přemýšlet 🙂 hlavně si to uvnitř srovnat 😁

madbetka
19. lis 2021

@avestsikova Jo, to chce. A není to jednoduchý. Taky jsem se dlouho přemlouvala, než jsem začala, ale začít je na tom to nejtěžší 🙂 Pak už to tak hrozný není 🙂

avestsikova
19. lis 2021

@hejluc děkuji za rozbor 💪 nemáš hlad? 😁
Líná ano a taky stále nejsem odhodlaná (rozuměj líná) se sebou něco dělat, nazdařbůh něco strčit do tabulek to asi nevyřeší což? Ale dík za info, že to jde i po 40ti a jen s omezením množství 👍

avestsikova
19. lis 2021

@madbetka jsem ráda, že to tak necítím sama🙂 něco přidat - pohyb, je pro mne snadné, ale zvládnout hlavu a překopat zvyky už není takový leharko 😁

dotaznikfitness
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
inulik8
23. led 2022

Obnovuji diskuzi, jak se vám daří? 🙂 Já mám od začátku diskuze dole 5,2 kila, tak mám radost 👍

andelka
23. led 2022

@inulik8 no, já nic moc. 5kg je sen. Ale ještě jsem se nedokopala cvičit. Ale jídlo si píšu,a když překročím,tak málo.