Musí mít svatba sladěnou barvu?

1. led 2022

Dobry den

V dubnu planujeme svatbu .
A mama se me zeptala co si vezme na sebe do jake barvy to mame .
A ja nevim popravde tohle mi je jedno a vubec jsem nadtim nepremyslela do jake barvy .
To ji musim mit do nejake barvy treba vsechno fialovy ?

Vyzdobu budeme mit primo na zamku od nich takze ani nevim jestli se me budou ptat

andelka
3. led 2022

Tak ono to líp vypadá. Ale nemusí se to přehánět. My jsme měli jednu výraznou barvu, červenou,a ta se objevovala na různých místech.. boty, doplňky oblečení, Kytice, výzdoba, ubrousky, dort, ozdoba sklenic,auto..ono by bylo blbý mít to třeba v oranžové, fialové..bilo by se to, každý pes jiná ves. Ale třeba co si kdo obleče jsem nechala na svatebčanech. Hodně věcí bylo prostě neutrální, bílá, krémová, přírodní, zelená..
Brali jsme se před 3 lety, svatba malá, rodinná, o většinu se starala tchýně, baví ji to.

geonisa
5. led 2022

To jsme taky vůbec neřešili 🙂 . Každý přišel, jak přišel 🙂 rozhodne slušně oblečený . Řešila jsem na stoly akorát květiny a svíčky . Měli jsme to na hradě , takže jsme chtěli co nejvíc to nechat tak prostý a krásný jak to tam bylo 🙂 . Ale asi určitě záleží na stylu svatby a prostoru .

vladenkakos
2. únor 2022

Já bych začala v prvé řadě barvou svatební výzdoby a dekorace a dál ladila ostatní. Na svoji svatbu jsem využila na doporučení firmu gregorevent.cz a s panem majitelem Gregorem byla vynikající domluva. Neměla jsem konkrétní představu, jakou barvu zvolit, ale po delší domluvě bylo vše k mé spokojenosti vyřešeno. Pán má dlouholeté zkušenosti, tak velice dobře poradil. Přeji, hlavně štěstí.