• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak chránit dítě v noci před komáry?

18. června 2014 
myslím,že jen kolem stovky...
30. čer 2008 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je úplná pohoda
díky
30. čer 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky používáme raid do zásuvky
30. čer 2008 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
biolit do zásuvky odmala (stejné jako raid) ano cenově asi okolo 100,- náplň (vydrží celkem dlouho) a se strojkem tak 120??
1. črc 2008 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenin já tu sítku koupila a stála mě 100kč :grinning:
1. črc 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Za chvili frcim do mesta,tak se po tech sitkach podivam...
díky všem
1. črc 2008 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Čtu vaši debatu....Také jsme měli problémy s komáry a všelijakou havětí. Zašli jsme do OBI a koupili jsme sítě do oken. Jeden balík stál kolem 65,-Kč. Je tam obrovská síť a samolepící páska se such. zipem. To jedno balení je na dvě větračky, nebo na jedno velké okno. My to teda rozstříhli a máme to ve dvou větračkách :wink: Je to super, žádní komáři, muchy ani očka....paráda
1. črc 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kdybychom měli normální okna, udělala bych to samé, koupila bych síťky, ale takto....
skončila jsem u tekutého biolitu :frowning2: :unamused: :confounded:
1. črc 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme rait do zásuvky la enic nefunguje na 100procent
1. črc 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauro,ja jsem se na to zrovna vcera doktorky ptala a mne zase rekla,ze odpuzovace muzu davat.Potom si vyber,kazdy doktor ma jiny nazor :unamused:
1. črc 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme aj sieťku nad postieľkou aj odpudzovač.. pre istotu :grinning:
1. črc 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna predevčírem jsem tento problem rovněž řešila. Když jsem viděla, jak se malá ošívá, když kolem bzučel komár, tak jsem vytáhla tekutý Biolit do zásuvky a za chvíli už zase klidně spala. Četla jsem návod a nemělo by mimčům nic hrozit (nehrozí ani psům) jen je to škodlivé pro vodní organizmy, když se to dostane do vody.
2. črc 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
vhodné pokud není nic jiného honem po ruce=do 2l mísy vodu asi 1,5 l+1/2 bal. hřebíčku nechat 15 min. louhovat, pak scedit, v pokoji nechat 2-3 dny, odpuzuje komáry, vyzkoušeno-funguje to.
18. čer 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě mám vyzkoušeno a funguje to = Raid elektrický přístroj na suchou náplň, vkládají se malé modré obdelníčky, 1ks vydrží na noc a den, nové stojí cca 170Kč a náhradních 30ks cca 90Kč, opravdu fungují, já osobně asi komáry přitahuji, ale zapnu přístroj do zásuvky s novou náplní a mám celou noc klid, ráno si to dám do místnosti kam já chci, pokud je potřeba.
18. čer 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek