Od kdy můžu malýmu začít dávat kinedryl?

luciebx
25. bře 2012

Ahoj maminky chci poradit. Nasemu malymu se dela hooodne casto v aute spatne a blinka. Staci pul hodka jizdy a uz prevlikame vse utirame, chudacek je z toho hodne spatnej, budou nam v cervenci 2 roky, od kdy muzu davat ctvrtecku? a hlavne jakym zpusobem to ditku podavat.. pochybuju ze mi spoklne pilulku.. 😒
dekuji moc za rady.

brittta
25. bře 2012

No nejlíp, když si přečteš příbalový leták. A s polykáním to musíš zaonačit, že je to nějakej výbornej bonbon 🙂

dana3262
25. bře 2012

Zkousela jsi cocculine? Je to homeopatikum na kinetozy.

dendulka1
25. bře 2012

Ahoj, my s tímto problémem bojovali od 8 měsíců. Zablité všechno, u nás stačil kruhový objezd za barákem a už to bublalo. Kinedryl jsme dávali od 17 měsíců. Nám říkala dr., že ho obvykle dává od 2 let, ale povilila nám menší čtvrtku dřív, protože to byla fakt tragédie. Cocculine a další srandy jsme zkusili, ale naprosto bez efektu, zabral fakt až ten Kinedryl, dokonce jsme absolvovali cestu do italských Dolomitů autem a letadlo na Mallorcu taky v pohodě.
Dr. nám vysvětlovala, že to souvisí s vnitřním uchem a věkem se to zlepší, což je fakt. Malá má 4 roky, běžné cesty zvládáme bez problémy, ale hodně dlouhé nebo zatáčkové (hory), musíme pojistit Kinedrylem. Polykání nijak nezaonačíš, je hrozně hořký, my drtili mezi dvěma lžičkami a do toho jesm zamíchala nejlépe dětskou přesnídávku (nebo banán). A hned jsme měli nachystáno něco na zapití. Před cestou nedávat žádné mléčné výrobky, lehce se najíst, nám se osvědčili kukuřičné křupky nebo dětské sušenky, bebe apod. naopak prázdný žaludek taky není ideální. Dodneška vozíme s sebou náhradní oblečení, sedačka 100x vypraná , jak vidím zpocený nos, už jsem v pohotovosti, několkrát jsme to totiž chytala do ruk , takže chuťka. Kinetoza u dětí prý souvisí s migrénama v dospělosti, což já jsme toho chodící důkaz, takže dcera se má asi na co těšit ☹

jitulik4
25. bře 2012

my jsme ve školce koupili žvýkací autíčka na nevolnosti malých dětí, byly od 18.měsíců věku a barevné,vše ok a chuť tutifruti.