Strava 8 měsíční dítě

anet275
13. črc 2018
anet275
autor
13. črc 2018

Ahoj holky, mám na vas otázku....taky vám rodice vnucuji, co ma dítě jíst a co ne? Malý ma 8 měsíců...2 x denně ma sunar, jinak ji piskotky s presnidavkou, na obed mu vařim v páře...vždycky nejake masicko k tomu brambory, cuketu, mrkvicku, květák někdy celer....na večeři ma kasicku....ted mu začínam už delat i jiné jídla, zařazují bílý jogurt, grahamovy chlebik s pomazankovym máslem....nebo máslem....mám problém v tom, ze moje matka neustale ohrnuje nos nad tím, ze proč mu nedavam všechno....proč mu nedam normální bílý chleba, ochucený jogurt....vsemh se diví, ze jsem divná, že mu nechci doprat....mate s tím někdo zkušenost? Opravdu mi to vadí, ze je na me pohlíženo, ze dítě nějak omezují....porad slychavam, jak já jsem už dávno jedla ,,všechno" ....opravdu me to ubiji..znáte to některá?

petrahorkava
13. črc 2018

@anet275 Ahoj, nie ste jediná, čo sa s takým stretáva. Najvtipnejšie bolo, keď mi svokra povedala, že ten a ten už v polroku baštil chleb so šunkou🙂)) Najradšej by mu dávali všetko, aj sladké aj slané do roka...Našťastie bývame sami, dávam mu,len to, čo považujem za správne a ignorujem všetky reči typu, že my ako deti sme jedávali všetko a tu sme.

nelinecka1
13. črc 2018

Pokud jste přesvědčená, že děláte dobře a máte i načteno, tak se nenechte zviklat. Já jsem nastavila docela drsné mantinely a je mi jedno, co si o tom kdo myslí. Přítel i moje mamka se mnou souhlasí a tchánovci mě respektují. Ale je to i proto, že se o zdravou stravu zajímám, proto je kdykoli "ubiju" argumenty. Odpověděla bych- proč bych měla dávat ochucený a obarvený jogurt, když mu můžu dát kvalitní bílý s ovocem? Jinak alespon za mě osobně- pomazánkové máslo fakt ne, je to směs olejů a nic dobrého. Klasické máslo je určitě mnohem vhodnější😊

biedronka10
13. črc 2018

Neni to ani dlouho, naposled na silvestra, co jsem se tu taky "vyplakavala" z depky. Akorat ze me zdrbava cast rodiny, ktera dite nikdy nemela a maji pocot, ze dite v pul roce uz musi jist majolku.

cuuza
13. črc 2018

Úplně se mnou doma nesouhlasí, ale nikdo nekritizuje.
@anet275 Grahamovy chléb? Malé děti by neměly jist celozrne pečivo a grahamova mouka je celozrna, ne? Jen se ptám, já dávám většinou žitnopšeničný.