• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lázně Luhačovice, jak to tam funguje?

@elza2110 My taky na Vítkově :slight_smile: Loni jsme byli v Miramonti.....
3. říj 2016 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elza2110 my jsme byli v jiné ozdravovne,ale o tom že se platí něco za doprovod jsme se dočetli až v nástupních papírech poslaných pár týdnů před nástupem. To má každá instituce jinak,na Luhačovice jsem se dívala taky a tam ty doplatky jsou jasně uvedené aspoň. Jinde se zase platí za nadstandard který vypadá stejně jako jinde běžný pokoj.
3. říj 2016 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Probíhá to jako v každých lázních, pečuje se tam o tebe a je tam o Tebe nadmíru krásně postaráno. Je pravda že jsem v Luhačovích nebyla a v Mariánkách to byla velká parádička.
4. říj 2016 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Tak co, už máte sbaleno :slight_smile:?
11. říj 2016 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca_84 uz se balíme :slight_smile: ale jeden ve ctvrtek,vy uz zitra,co? Napises zitra prvni dojmy? :slight_smile: jak de těšíte? Nas Filipek se tesi,nevi co ho ceka :slight_smile: ja jsem z toho nervozni..
11. říj 2016 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky,kdo jste uz v laznich byl kokik jste meli zavazadel :grinning: ja mam pocit,ze potrebuju 4kufry :grinning:
11. říj 2016 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už jsme tady od včerejška a zatím docela dobrý...v porovnání s druhou ubytovnou Miramonti- kde jsme byli loni, tak to není takový komfort, ale zase je tady klídek....malýmu se tady líbí :slight_smile: uvidíme už brzo sami.....malej je tady spokojenej....my máme tři kufry, ale na 14 dní, pak nám tatínek zase něco doveze...ale v poho, kdyžtak je tady pračka a sušička :slight_smile:
13. říj 2016 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte, moc prosím o názory, rady, popřípadě zda tady někdo najedete taky..Jedu poprvé s 5,5letou dcerkou do Luhačovic a ubytování máme na penzionu Rodina...což asi nic moc, že..?? Nevíte co tam vše je a není na pokoji a jak to tam funguje..?? Nastupujeme 1.11. na 28 dní
24. říj 2016 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky. Obnovuji diskuzi. Byla jsem 3x s klukama v lázních Kynžvart a letos se chystáme do Luhačovic. Vybrali jsme LD Miramonti. Byl tam aktuálně někdo v nejbližší době a ví, jak je to s tím parkováním, kartama, placením? V Kynžvartu jsme dostali jako pacienti vjezdovou kartu na SPZ, neplatilo se nic. Tady sem se dočetla, že se karta musí platit a shánět, jinde mi zas děvčata říkala, že pod Miramonti u silnice se parkuje jen tak bez karty...Tak já nevím, nerada bych pak někde sháněla odtažené auto nebo městskou policii k placení pokuty:confused:. Předem děkuji za infromaci :slight_smile:
7. led v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,na konci února jedí s dvěma detma 1,5 a 3,5) na Miramonti
Čtu recenze a vse je z roku 2011 apod...zajímá me jak jw ro s přepsáním tatínka ma pokoji,jestli ti jse a za kolik a obecně info,popripade foto jestli nemate...a doporučení co vzit...dekuji koc
3. únor ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruska5353 my byli na podzim na vítkově...tam tatinek mohl přespat bez naroku na jidlo za 200kc za noc.
S sebou se nam hodil jidlonosic,obleceni,prasek na prani,obcas jsem za 50kc vyprala, pro nas hracky,knizky,omalovanky,aby maly vydrzel na inhalacich nebo 15min ve vaně...dvakrat do tydne myslim se daji pujcit i spolecenske hry na miramonti...vemte si kostym na karneval :wink:
A my meli plastovou konvici a chodili si napoustet caj nebo si ho sami varili v kuchynce.Hodili se nam i nade hracky,skladacky,auta..v hernach moc hracek neni..deti se pak dohaduji..
4. únor v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 dekuji moc a ta Wi-Fi je spolehlivá nebo mit radeji svůj internet?diky
4. únor v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikimaruska, ahoj Maruško, já byla v září se svištěma v Miramonti, předtím 4x ve Vítkově. Miramonti je oproti Vítkovu hrůza. Obří budova, spousta dětí, zmatky...vůbec mi to nevyhovovalo. Naštěstí to byl náš poslední pobyt. Parkovat můžeš bez karty hned v ulici po léčebnou. Sice o víkendu díky spoustě návštěv se blbě shánělo místo, tak jsem zaparkovala o kus dál a číhala večer na přeparkování. U Vítkova je parkování jen na placenou kartu, ale opět o kousek dál je malé parkoviště pro místní, tam jsem měla místo vždycky jisté. Kdybys měla ještě nějaké dotazy, napiš mi na fcb:wink:
4. únor v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruska5353 wifi je ok,jen zrovna kdyz jsme byli my,tak tam neco prekopavali tak obcas spatny signal.
4. únor ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bera28 ahoj..děkuji za informace....,to si mne nepotěšila...no celkově to bude oproti Kynžvartu s cca. 25 dětma na baráku obrovský rozdíl....V čem například zmatky? Myslíš ten spěch třeba ve střídání na jídlo atp? Nebo s procedurama? V čem krom té velikosti byl Vítkov lepší? Svišti už Ti asi určitě chodily do školy...byla si spokojená (udajně je ta jejich škola dobrá)...Já sleduji diskuzi na jiném foru a tam zase haní Vítkov oproti Miramonti...ono je asi všude něco a musí si to každý zkusit. Byl tam i kamarádka a byla nadšená...tak sem zvědavá. Škoda, že už se neuvidíme, jedeme také září...
5. únor ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikimaruska, my jsme byli ve Vítkově vždycky spokojení, protože je to malá budova, procedury probíhají uvnitř, v pohodě jsem si tam domluvila individuální režim na jídlo atd. Tady na Miramonti hroznej zmatek a kravál od velkých dětí bez rodičů, na procedurach pořád plno, nehrozilo, že bys chtěla přehodit čas, aby to líp vycházelo, občas jsme nestíhali kontrolu u lékaře, protože byla v době vyučování a mohla bych pokračovat. Pokoj jsem si připlatila nadstandardní s balkónem a protože byl na jih a ještě v posledním patře, tak jsme chcípali vedrem. No byla jsem ráda, že je to za námi. Jinak na Luha nedám dopustit, moc se mi městečko i okolí líbí:slight_smile: Jo a ke škole teda nevím. Svišti se učí jiné metody výuky (matika podle Hejného, projektové vyučování, kritické myšlení, genetická metoda čtení atd.,) a to tam teda fakt nehrozí. Naštěstí tam byli ze září jen 3 týdny, a to se hlavně učivo opakovalo. A nebo jsem se s nimi učila odpoledne na pokoji já:slight_smile:
5. únor ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bera28 Aha, no tak uvidíme. Mě maminy psaly, že si čas přehazovaly a to hlavně ty co měli malé spací dítko odpoledne (aby měli vše dopoledne) , jako mám Toma a školní dítě, které musí do školy, mělo něco třeba ráno před školou a něco poo, a na to šlo samo pak už (protože zase spící mladší nemůže být na pokoji samo. Vše by mělo být krom bazénu také tam a bazén teda ani nechci (malej má z velkých vodních ploch fobii a mučila sem ho tak v Kynžvartu, až sem loni pracně ukecala, aby mu ten bazén nakonec zrušili).
. Taky budeme mít pokoj s balkonem...Já se s Kubou musela a musím učit každý den doma i v lázních,ale bude tam chodit i do té jejich školy, jako v Kynžvartu. Trochu se děsím AJ...já ji neovládám a to ani základy, najíždí právě ve 3 třídě, takže to bude zajímavé.
6. únor v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a 3luz pokoj 1b nebyl nekdo?potrebuji postýlku,žák jestli je tsm dost místa
6. únor v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek