• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lázně Luhačovice, jak to tam funguje?

24. října 2016 
@elza2110 My taky na Vítkově :slight_smile: Loni jsme byli v Miramonti.....
3. říj v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@elza2110 my jsme byli v jiné ozdravovne,ale o tom že se platí něco za doprovod jsme se dočetli až v nástupních papírech poslaných pár týdnů před nástupem. To má každá instituce jinak,na Luhačovice jsem se dívala taky a tam ty doplatky jsou jasně uvedené aspoň. Jinde se zase platí za nadstandard který vypadá stejně jako jinde běžný pokoj.
3. říj v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Probíhá to jako v každých lázních, pečuje se tam o tebe a je tam o Tebe nadmíru krásně postaráno. Je pravda že jsem v Luhačovích nebyla a v Mariánkách to byla velká parádička.
4. říj v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@elza2110 Tak co, už máte sbaleno :slight_smile:?
11. říj v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@janca_84 uz se balíme :slight_smile: ale jeden ve ctvrtek,vy uz zitra,co? Napises zitra prvni dojmy? :slight_smile: jak de těšíte? Nas Filipek se tesi,nevi co ho ceka :slight_smile: ja jsem z toho nervozni..
11. říj v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky,kdo jste uz v laznich byl kokik jste meli zavazadel :grinning: ja mam pocit,ze potrebuju 4kufry :grinning:
11. říj v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
My už jsme tady od včerejška a zatím docela dobrý...v porovnání s druhou ubytovnou Miramonti- kde jsme byli loni, tak to není takový komfort, ale zase je tady klídek....malýmu se tady líbí :slight_smile: uvidíme už brzo sami.....malej je tady spokojenej....my máme tři kufry, ale na 14 dní, pak nám tatínek zase něco doveze...ale v poho, kdyžtak je tady pračka a sušička :slight_smile:
13. říj ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojte, moc prosím o názory, rady, popřípadě zda tady někdo najedete taky..Jedu poprvé s 5,5letou dcerkou do Luhačovic a ubytování máme na penzionu Rodina...což asi nic moc, že..?? Nevíte co tam vše je a není na pokoji a jak to tam funguje..?? Nastupujeme 1.11. na 28 dní
24. říj v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek