Co se změnilo po šestinedělí a co po 3 měsících?

luj89
15. srp 2017

Ahoj maminky,
často čtu o dvou věkových hranicích, kdy se začíná hodně věcí u miminka měnit. Myslím tím 6nedělí a pak 3 měsíce. Jak to bylo u vás, co se změnilo? 🙂

dolve
15. srp 2017

V třech měsících obrovská úleva - přešly koliky 🙏 kolem 6 měsíce mi přišlo, že už začíná pořádně vnímat a začala se nahlas smát, takže u nás nejkouzelnější období 😉

panickatlamicka
15. srp 2017

Po ukončení šestinedělí vzala na milost kočárek. V půl roce bylo udělení milosti z její strany zruseno. A už nebyla u prsu 27 h denně, ale jen 20. Syn se narodil před 8 lety, u něj si to už nepamatuji.

alena2109
15. srp 2017

Ahoj, šestinedělí se změnilo spíš u mě 🙂 hormony se uklidnily a zvykla si na to, že v noci vstávám po 2 hodinách v lepším případě 🙂 u malého byla hranice až 3 měsíce, uklidnilo se bříško, začali ho zajímat hračky, byla s ním větší sranda...

monaluza
15. srp 2017

Ve ctyrech mesicich prestal spat celou noc a postupne se zacal budit co hodinu a pul. Trvalo to rok. To jste asi slyset nechtela 😀

luj89
autor
16. srp 2017

@monaluza ne, to jsem tedy nechtela 😀.
@dolve @alena2109 na to uklidneni briska se taky tesim 🙂

dc2015
16. srp 2017

U každého dítka je to jiné... nemá cenu Vás lákat, co vše bude, může to být jinak. Stejně tak nemá cen u Vás děsit. Nicméně obecně platí, že to bude pořád lepší 🙂

luj89
autor
16. srp 2017

@dc2015 ja vim, ze je to u kazdeho jine, jen me zajima, jak to bylo u ostatnich 🙂