Dcera má průjem, nejí, teplotu nemá. Můžou za to zuby?

beruska1979
1. led 2009

Holky,

Asi tady to tema uz bylo, ale nemam moc cas na hledani 😅
Me rocni dcerce zacalo byt asi pred 3 dny nevolno, prujem, skoro neji, i kdyz je velky jedlik. Vzdycky si k jidle jen cuchne a zvedne se ji zaludek. Prujem neni nejaky drasticky, ale asi tak 3krat denne je to poradna perda. Dasnicky ani natekle nejsou, ale dole ve prostred jakoby prosvitaly dva male hrbolky. Je nevrla, ale telpotu nema.
Myslite, ze to muzou byt zuby? Jak dlouho mam cekat, nez bych ji mela ukazat doktorce? Jak dlouho muzou nevolnosti trvat, kdyby to byly zuby?
Diky moc 😉

beruska1979
autor
1. led 2009

Jo, a jeste jsem se chtela zeptat, jestli jste pri prujmech podavaly UM nebo cim jste ho nahrazovaly?

slunicko552
1. led 2009

Ahoj tak malý měl taky vždycky průjem a k tomu vysokou teplotu.Pokud jí zuby už prosvítají tak to budou za chvilku venku.Podej něco proti bolesti.Nám dr doporučila čipky,jsou různé mastičky na dásně,ale prý moc nepomáhají,nevím 😒 .Kojila jsem i při průjmu.

gabca1
3. led 2009

Můžou to být zoubky. Jinak při průjmu je dobrý rýžový odvar. Banány. Mrkvový odvar. Nebo mlíčko Nutrilon 1 low lactose. Pokud tedy nekojíš. Jinak můžeš dát i něco na bolest, jak píše Sluníčko. Čípky paralen nebo Panadol sirup. Třeba. Já ho dávala hlavně pře spaním. Smecta na uklidnění bříška.