Keratosis pilaris, máte zkušenost?

ssimcaa1
6. únor 2018

Ahojte holky,dneska nam mudr.rekla,ze syn 2 roky ma kerasosis pilaris. Ma to bohuzel i na tvarich. Mudr.rikala ze se s tim neda nic delat,jen promazavat. Mate nekdo s tou dg nejake zkusenosti? Jake kremy pomohly? Mam problem se s tim trochu i vyrovnat,kdyz je to na tvarich.
Dekuji Simca

lenka_237
4. bře 2019

@ssimcaa1 dobry den, chtela jsem se prosim zeptat, zda jste nasla neco, co synovi pomohlo? Syn 2r ma to stejne, akorat jsem si na to musela prijit sama, co presne ma. Na koznim i detska dr. jen rekli, ze se mame smirit s tim, ze syn takovou pokozku bude mit a nikdy to uplne nezmizi. Ma to prave take na tvarickach, rukach i nohach.. Moc dekuji za jakoukoliv radu, Lenka

ssimcaa1
autor
4. bře 2019

@lenka_237
Dobry den,bohuzel nam nic nepomohlo. Zkouseli jsme i vysazeni lepku a mlecnych vyrobku na 2 mes.a nepomohlo to. Jen ho natiram po koupeli a kdyz jde ven. Ja to mam na rukach taky od puberty a mam to porad. Jeste jsem cetla ze pomaha more a nebo koupit sul do vody,to jsme nezkouseli. Ja jsem to radeji prestala resit. A uz si toho ani nevsimam. Nastesti to nesvedi,nijak ho to neomezuje,tak je to dobre. A muze to i zmizet samo. Cetla jsem v nekterych diskuzich, ze to nekterym zmizelo. Nebo to vyresi v dospelosti vousy 😉