Operace nosní mandle plazmou - Plzeň. Máte aktuální zkušenost?

milkywei
7. únor 2023

Dobrý večer, prosím o info, kdo byl v nedávné době s dítětem na odstranění nosní mandle plazmou v Plzni? Četla jsem hodně recenzí, kladných. Narazila jsem ale i na pár negativních, že se dítěti z toho udělal zpečený škvarek a problémy s nemocemi nepřestaly. Díky. Vím i o Brnu, Praze a Olomouci, ale tam dávají aktuálně termín nejdřív v září, dnes jsem obvolala. Děkuji. Vůbec nevím, jak se rozhodnout. Jestli dát ty peníze a věřit, že tou plazmou to bude šetrné a výsledek super nebo zda jít do klasické operace. Dcera má problémy s opakovanou rýmou, mluví jak potápěč a chrápe.

sirinfirst
7. únor 2023

Řešíme zrovna totéž, já ale ještě nejsem rozhodnutá pro vydání. Teda zatím jsem spíš proti, symptomy má dcera stejné, ale je jí už 8, tak si říkám, že za chvíli se jí začne mandle zmenšovat sama.. Každopádně kdyby šla, tak asi na klasiku, nejde ani tak o peníze, jako že zas tak úžasná mi ta plazma taky nepřijde.. děsný rozhodování 🫤

normalnimatka
7. únor 2023

nešla bych do žádnýho způsobu odstraňování mandle.. ačkoliv nevim nic moc o tý plazmě, ani klasická operace mnohdy nepomůže a všecko (z dlouhodobýho hlediska) jen zhorší. jestli chceš, napiš mi do zprávy, a můžeme si napsat zkušenosti. vim o něčem, co pomohlo už víc dětem z mýho okolí

milkywei
autor
8. únor 2023

@sirinfirst Právě, děsný rozhodování. Nicméně ona podle mě ani neumí nosem dýchat. :-/

normalnimatka
8. únor 2023

@milkywei tak toje logický, když má dlouhodobě zacpanej nos, že začne dejchat pusou... co má dělat jinýho, žejo...🙂

marika.y
8. únor 2023

Dobrý den. Pokud mohu doporučit, zkuste konvičku. U nás je to opravdu spása. Syn si takto čistí nos každý večer před spaním. Opravdu mu to moc pomohlo. Tedy alespoň od věčného nastydnutí.

pincola
14. únor 2023

@normalnimatka prosím do IP, co vám pomohlo na nosní mandli?

sirinfirst
22. únor 2023

@milkywei tak my jsme se rozhodli nevyndavat. Jsme objednaní k MUDr Kvasničkové, mám na ní dobré recenze, že mandli vyřeší i bez řezání.

milkywei
autor
22. únor 2023

@sirinfirst a kde má paní doktorka ordinaci? My jsme kousek od Chrudimi a dneska jsme byli u naší ORL a tak mě znejistila tou Plzní. Hlavně mě říkala, ať zvážím tu dojezdovou vzdálenost. Tak zase nevim...

pincola
22. únor 2023

@sirinfirst Kde porsím je ta MUDR Kvasničková???

sirinfirst
23. únor 2023

@milkywei
@pincola v Plzni