Potničky nebo 5., 6. nemoc?

flowerstone
23. čer 2023

Ahoj holky naše malá se hodně zase potí. Je jí rok a půl a v noci je celá durch hlavně zada a já teď nevim zda jsou to spalcniky nebo nemoc.. 5-6 nevyznam se v tom.. žádnou teplotu nema nic .. ☹

ivkasolavova
23. čer 2023

A měla teploty 3 dny třeba před tím ? U té nemoci 5 té to je napřed teploty a pak se vyseje vyrážka

werik153
23. čer 2023

Tohle bych viděla spíš na nějakou alergii....to potničky nejsou.

palja
23. čer 2023

@flowerstone s tímhle bych šla radši k dr. Tohle měla jedna holčička na fb a maminka pak psala, že má spalničky.
Ale může to být cokoliv, alergie, 5,6 nemoc měly moje holky a vypadalo to jinak.

anickaaa28
26. čer 2023

Ja měla tohle po celém těle,dr mi dala dvě injekce na to.No zhoršilo se mi to a posílala mě hned do nemocnice.Že mám silnou alergickou reakci, a to se mi uz objevilo i v obliceji na hrudi a brise a cele zada,ruce,nohy no děs.Tam jsem byla asi 2 hodiny a dávali mi kapačky, ale chtěli si mě tam nechat na pozorování. Neměla nějaké léky nebo něco takového?Já to měla z antibiotik na močové cesty.Tqk je uz nesmím brat.Ale snad je vše v pořádku.

denisa3101
10. bře 2024

Dcerka 4 roky se dneska takto osypala ... po par hodinách to má na nohách všude i hruď, zada, ruce. Nic ji není ani teploty, rýma, kašel prostě nic jen osypana. Je to alergie nebo 5-6 nemoc ? 🤷‍♀️

petramana
10. bře 2024

@denisa3101 cervene tvare? pata nemoc

handulkak
10. bře 2024

@denisa3101 nejstarší se mi takhle osypala minuly týden. Teplota, kašel, rýma - nic. Měla to taky všude. I na nozickach. Ale za dva dny to bylo pryč. Tak nevím, co to bylo.

denisa3101
11. bře 2024

@petramana no tváře fleky tak jak na těle ...

denisa3101
12. bře 2024

@handulkak holka se osypala v neděli a nelepší se to 🤷‍♀️