icon

Špatné nehtíky u dvouletého dítěte, co s tím?

avatar
pajafra
28. zář 2013

Maminky, potřebovala bych poradit - moje téměř dvouletá dcera má na nožičkách špatné nehtíky, lámou se a nejsou pěkné. Nemáte některá radu, co s tím?

avatar
kj
28. zář 2013

máme to podobně ... ptala jsem se dětské lékařky co s tím - prý pilníček a případně nějaký výživný lak na nehty - nepoužívám ani jedno - u té mé malé dračice jsem ráda, když si nechá ostříhat nehty dobrovolně... ale pokud má někdo tip na něco méně (pro dítě) náročného - budu ráda 🙂
@pajafra

avatar
ustarana
28. zář 2013

syn mal niečo podobné, keď bol mladší. Odrastal mu nehet, ktorý sa lámal, ale nový nerástol. Neviem ako to lepšie popísať. Doktorka nám doporučila vitamíny a minerály. Používali sme Multisanostol sirup a fakt to zabralo asi za 3 mesiace to bolo OK, na rukách ešte skor.

avatar
jancabunka
29. zář 2013

Ahojky, mě se třepilynehty když jsem byla v pubertě(dávno tomu) a moje dětská doktorka mi napsala recept na olejíček, je volně dostupný a je prej z ořechů, zkuste se poptat v lékárně. Promazávala jsem nehty a pomohl mi.Rozhodně bych nelakovala, bo děti to pak okusují.

avatar
pajafra
autor
2. říj 2013

Děkuji za rady, vyzkouším🙂