Jak rozvíjíte kreativitu svých dětí?

bara_lego
26. lis 2015

Děti dokáží dělat obrovské pokroky. Naučí se jíst, chodit, mluvit a objevují, jak funguje svět kolem nich. Stavebnice LEGO DUPLO přináší dětem hru s tvary a barvami a nekonečné možnosti, jak je navzájem kombinovat. S LEGO DUPLO můžete podniknout spoustu věcí, míchat kostky, stavět, cokoliv vás napadne, a vymýšlet pro zvířátka a figurky nekonečné příběhy. Rozvíjíte tím nejen kreativitu svého dítěte, ale také schopnost řešit problémy, a podporujete jeho emocionální rozvoj.

Co děláte vy pro rozvoj kreativity svých dětí? Hraje bláznivé hry? Budujete vesmírné rakety? S LEGO DUPLO můžete postavit úplně cokoliv. Fantazie se meze nekladou.

lenkaatom
26. lis 2015

Co se týče kreativity u mých dětí tak musím říct, že každý jiný. 🙂 🙂 🙂 Hrajeme s nimi různé hry, stavíme z lega, skládáme puzzle, hrajeme pexesa. Jinak se s nimi někdy vracím do dětství, a když jsme venku tak hrajeme na schovávanou a na slepou bábu venku hry k nezaplacení. 🙂 🙂 🙂 😀

pavlak5
26. lis 2015

Nic neni nemozne...to je nase heslo,proto u nas klademe duraz na to nestavet detem bariery v hlave,byt kreativni chce mit otevrenoumysl ,byt trochu snilek a naivka ,verit 🙂 a Lego nam v tom hodne pomaha...moznosti s nimmjsou nekonecne.
Snazime se nepouzivat Nejde to ,je to Nemozne apod. a nese to ovoce ,mam opravdu velmi kreativni dite ve vsech smerech....no nebudu Vam niv nalhavat .....je to obcas vycerpavajici🙂

valuvka
26. lis 2015

Mikulášek je velice kreativní hlavně v oblasti hudby, sám si vymýšlí slova do písniček a také melodie, proto doma hodně zpíváme, tancujeme a říkáme říkánky 🙂 Violka je kreativní v pohybu, takže stavíme bungry, opičí dráhy a hrajeme různé pohybové hry. I lego Duplo nám v obojích pomáha, kdy Mikulášek pomocí dvou a více kostek vyťukává melodie a Violka kostičky přeskakuje 🙂 Jinak já jsem instruktorka výtvarné výchovy, takže Mikulášek se mnou navštěvuje kurzy, kde spolu zkoušíme /a zároveň vyučujeme 🙂/ různé výtvarné techniky 🙂

alenka237
27. lis 2015

U nás sa zatial učíme základné veci, v rámci kreativity sa nechám inšpirovať. Je krásne sledovať ako dcera skladá kocky. Je to úplne jinak ako podla návodu, ale o to presne ide. Objavili sme prstové barvy, farebné papiere, lepidlá.

lucianapolis
28. lis 2015

Naše Áďa miluje hudbu a pohyb. Hned se snaží tancovat a něco zpívá, proto často zpíváme s ní a taťka hraje na kytaru. Miluje"boření" tak ji stavíme z Dupla a důkladně to tozebere na kostičky. Ráda také hází míčky, navléká kroužky a stavebnice. A často si ráda hraje sama a vymýšlí si různé pro nás nepochopitelné hry 🙂

jemi
28. lis 2015

Kreativitu spíš podporuji tím, že nechám vše dělat dcerku, nekritizuji. Třeba včera jsme zdobili okna a dcerka lepila pořád hvězdičky, srnečky.... jinam než bych chtěla já. Tak podivně je shlukovala, ale s výsledkem byla moc spokojená a všem se tím chlubí. Já ji v půlce jenom řekla, že většinou se to lepí takhle a ukázala obrázek z obalu samolepek, ale nechala jsem jí a okno je hezké i tak. A tatínek zase rád vyrábí zvířátka z lega a nejčastěji po něm chtějí velký kolotoč. Máme pár prvků i z lega dupla toolo co se kdysi prodávalo, takže se točí fakt parádně.

lck79
29. lis 2015

Necháváme jim dle možností volnou ruku a snažíme se nezavrhovat ani ty nejnemožnější nápady - z těch totiž většinou vznikají ty nejlepší zážitky! 😀