Autosedačka 15-36 kg. Máte tip?

ajja87
2. únor 2023

Prosím doporučíte autosedačku v teto váhové kategorii? Cenove dostupnou(představa do 3000)pokud možno kvalitní a s isofixem. A ještě jestlinmi jekdo může vysvětlit co je to isofix connect, jaky je rozdil mezi klasickym a tímhle?

ajja87
autor
2. únor 2023

Pardon vypadl mi tam slovo latch connect?

zelenaesmolda
3. únor 2023

@ajja87
Latch se pouziva v USA ne?

ajja87
autor
3. únor 2023

@zelenaesmolda nevim nasla jsem ji u sedacky cybex a jeste myslim u nejake jedné... Tak právě me to zarazilo, ze jsem se s tim nesetkala

zelenaesmolda
3. únor 2023

@ajja87
Cybex ma spoustu modelu a na ruznych kontinentech.Mas odkaz?

ajja87
autor
3. únor 2023

@zelenaesmolda od Mall přes Lidl, az různý dětský eshopy. Cybex Solution B-fix 2021 Volcano Black

ada22
3. únor 2023

U toho latch connect je nevýhoda, že sedačka bude kopírovat sedačku v autě. U pevného Isofix můžeš dosáhnout mírného sklonu, aby dítěti nepadala hlava, když usne. Jinak jít do obchodu a vyzkoušet co sedne dítěti. Třeba Romer mají spíše žížaly naše holky měly Recaro a sedla jim i Cybex jsou to puclici. Když vezmeš sedačku od znamych výrobců autosedaček, která sedne dítěti, tak neslapnes vedle. Jo a doporučuji vyzkoušet i v autě.

jolana24
4. únor 2023

Kvalitní, bezpečná, s isofixem do 3000,- je scifi. Kolem 3500,- je Joie i-traver, ale je vhodná pro hubenější děti.