Autosedačka Concord Trimax 9-36kg. Je bezpečná?

eatygrenee
17. lis 2009

máte někdo zkušenosti s touto autosedačkou? je bezpečná, dá se polohovat i během jízdy??? děkuji. Sháním autosedačku v kategorii 9-63 kg. 🙂 😉

musko
17. lis 2009
eatygrenee
autor
17. lis 2009

am jsem nic o této značce nezjistila ☹

musko
17. lis 2009

ktosi sa tam na ňu pýtal - nie je zlá, ale príde mi málo pohodlná, hlavne čo sa tých bočníc týka. Ako je s polohovaním neviem, ale ja som bola včera po obchodoch na prieskum - chcela som vidieť na vlastné oči a vyhráva Romer Britax Evolva plus.....

eatygrenee
autor
18. lis 2009

Tak to jediná autosedačka se kt. jste všichni spokojeni je pouze Romer?? 😒

musko
18. lis 2009

eat, Romer a MaxiCosi tradične vychádzajú v testoch ako najbezpečnejšie, tak asi preto. No a osobná skúsenosť je nado všetko. U staršieho sme mali Romer King Plus 9 - 18 kg, mal ju cca 11 mes, tak sme kupovali Romer kidfix s isofixom 15 - 36 a nemožem vynachváliť. Teraz máme vajíčko Maxi Cosi a ako som písala, pojdeme to tej Romer Britax Evolva.... Chce to pozrieť naživo v obchode. NAp. STM a Recaro sú tiež super, ale pre štíhle detičky, čo sa polohovania týka, tak tieto sú polohovateľné menej ako medzistupeň a preto vyhráva Romer britax - je super polstrovaná.....

ined77
31. srp 2014

Dobrý den maminky,

do naší Wiki knihovničky byl přidán nový článek Autosedačky Concord https://www.modrykonik.cz/autosedacky-concord/.
Budu moc ráda, pokud najdete chviličku a napíšete i Vy své zkušenosti s touto značkou autosedaček. Vaše rady, tipy a informace jistě ocení i ostatní maminky, které se třeba zrovna teď rozhodují, kterou autosedačku pro své děťátko pořídit.
Předem Vám velice děkuji za Váš čas a také za to, že pomáháte Wiki knihovničku tvořit a rozšiřovat o cenné zkušenosti.

Krásnou neděli všem,
Denisa.

@musko @eatygrenee ... a další 🙂 .