Autosedačka Romer King Plus. Nastavenie pásov?

susik77
4. zář 2008

Ahojte, tento rok sme kupili autosedacku Romer king plus a mam problem, ze ked malej zapnem pasy a zatiahnem jej ich, aby to nemala volne, tak tie ramenne vankuse-take sirsie maksie na tych pasopch ma uplne hore na pleciach, takze jej to strasne vadi a place mi. Ked to necham volne, zase sa mi z tej autosedacky uplne vyvlecie. Vazi 13 kg, takze si myslim, ze este by jej to malo byt dobre...Neviete niekto poradit co s tym?V navode som nastav. tych ramen. vankusov nevidela ☹

bezaz
23. únor 2012

@adus zalezi, ako rychlo ju porebujes.. este skus popozerat aj na nemeckom ebay, aj ked tam sa skor oplatia kosiare, sedacky mavaju vacsinou za rovnaku cenu ako u nas... tie romerky mali n amytoys v akcii, ked im prisla nova kolekcia, kupovali sme v predstihu, ale ked moze clovek usetrit 50eur 😉

adus
25. únor 2012

@bezaz Este raz vdaka za radu. Uz sme hrdi majitelia novej Romerky. 🙂 Kedze nam to dost surilo, lebo mala bola vo vajicku uz dost napratana, kupili sme nakoniec autosedacku v Brendone. Vysla nas cca 195,-, ale co uz. Hlavne, nech je drobec spokojny a v bezpeci. 🙂 🙂

tilly
27. únor 2012

z mytoys sa to stale oplati... inak aj v toys r us mavaju akcie na romerky a minuly vikend sme boli vo viedni v nejakom obchode s autodoplnkami, nieco ako forstinger, ale nie je to forstinger a tam mali king v nejakom takom lacnejsom potahu za 135€ 😉

katarina6
13. čer 2012

@tilly ahoj prosim ta dala by si mi vediet kde vo viedni si videla romerku king plus za taku dobru cenu? ja by som chcela sice tu drahsiu cowmooflage, alebo tyrkysovu Leon, ale mozno aj to by sa oplatilo. Sestra obcas ide do Viedne, len potrebujem presnu adresu, nazov obchodu ak by sa dalo......
alebo prip. iny tip na obchod kde by sa dala zohnat za menej nez 188 Eur, tolko stoji na SK.
Dakujem.

katarina6
13. čer 2012

@sidzej
@bezaz
keby ste vedeli o nejakej akcii na nemeckych strankach, date mi prosim vediet? rada by som sice tu drahsiu cowmooflage alebo leon, ale ak by to bolo aj o 30 Eur lacnejsie tak je to fajn.....

katarina6
14. čer 2012

@bezaz no to nie je zrovna velmi lacne ☹, na SK stoji 188Eur, a tato 170 Eur, to nie je velky rozdiel..... ale kupim tu tyrkysovu je o nieco lacnejsia a na tom amazon.de je za 153 Eur, tak asi tu vezmem. a neviete nahodou ci sa plati clo na SK, ked to kupim z nemecka?

bezaz
14. čer 2012

@katarina6 katka, myslim si, ze clo sa neplati, sak sme v EU 😉

katarina6
14. čer 2012

@bezaz no nakoniec som objednala z toho amazonu, ale s postovnym je to 170 Eur 😀, tak len o 18 Eur menej nez na SK, objednala som tuto:
http://www.amazon.de/Römer-2000002763-Autositz-...

len teraz neviem, uz som z toho debil, tieto King Plus su aj take ze ten isofix akoze nemaju? ze len taky dole pod zadkom je akoze taky zabudovany a upevnuje sa len pasmi a potom je taky aky som objednala z toho amazon, ze to ma isofix pod zadkom a za chrbatom? take eLko? lebo ak ano, tak na tych SK weboch take eLkove stoji aj viac, potom som kupila dobre 🙂.......

a este sa chcem spytat nevies toto co som objednala ci je aj do lietadla? lebo tuto su tabulky ktore su do lietadla:
http://auto.rodinka.sk/autosedacky/novinky/auto...

a teraz neviem ci to moje je King TS plus? maju tolko tych oznaceni ze uz ma z toho boli hlava a mam v tom chaos! 🙄

babymarket_sk
14. čer 2012

@katarina6
...z linku, kt. ste uviedli sa jedná King Plus - kategória 9-18 kg je BEZ isofixu - minuloročný model....upína sa len pásom auta zadný skelet autosedačky....
...King TS plus je staršia verzia...

katarina6
14. čer 2012

@babymarket_sk aha, no dakujem. ale neviem ci moze do lietadla, nie je to velmi dolezite, len tak ma to zaujima.....

katarina6
14. čer 2012
katarina6
16. čer 2012

@mirka285 mirka, ja som nasla ten patent co zabrani aby sa ti dcerka nevyvliekala z pasov, lebo si myslim ze aj nasa to bude robit, je dost hyperaktivna, a na vajicku sme mali zapinanie aj na prsiach, takze to sa nevyvliekla nikdy..... no nasla som to na weboch len v cechach:
http://www.malvik.cz/Doplnky-autosedacky/autodo...

Ak by si to kupovala a odskusala daj mi prosim vediet ci to pomaha, mozno by som to aj ja kupila.....

mirka285
16. čer 2012

@katarina6 Katka presne ten mame,tiez som ho objednavala z Ciech,no moja dcera sa vedela aj z neho vyvliect...mordovala sa s tym sice dlhsie ale nakoniec sa vyvliekla...nastastie to obdobie trvalo asi dva mesiace a potom ju to preslo...

katarina6
16. čer 2012

@mirka285 aha a nechces mi predat ten patent? ja mozno tiez prve 2mes. budem snou bojovat 😀

mirka285
16. čer 2012

@katarina6 Kati dcera si to teraz pyta zo zvyku lebo vie ze musi byt tym priputana,takze nemozem ti to posunut...ale ak im do Malviku posles mail,nech ti to dodaju v obycajnej obalke tak postovne z Ciech bolo tusim 2,5 eura a nie 12 eur ako maju napisane na stranke 😉

fifi284
21. zář 2012

@katarina6 ahoj, neviem, či si už zohnala, ale našla som na maderne http://www.maderna.sk/katalog/product/13898/

katarina6
21. zář 2012

@fifi284 no nekupila som to, mala sa neodopina, tak zatial to nepotrebujem. ale diky za tip. 🙂

aletka
27. zář 2012

@bezaz mozes mi prosim Ta presnejsie popisat aky je rozdiel v upinani z roku 2010 a 2012? My mame tu z roku 2010 a medzi nozickami je ten pas prilis kratky, takze ta precka tlaci nozicky. Uvazujem to nejako predlzit, alebo vymenit autosedacku za novsi model?

tehula
11. čer 2013

Baby, ak by ste niektora mala zaujem o zirafovu king plus uplne novu v plnej 24mes zaruke, tak piste IP. Cena 190Eur