Inglesina Magnum Ergo Bike jako sporťák. Není tvrdá?

krikri27
9. led 2008

Ahoj maminky, jaké máte zkušenosti s Ing. Magnum jako sportovní sedačkou? Vím, že je nepřekonatelná jako hluboký kočárek, ale líbí se mi, jak má udělaný nánožník s pořádným límcem a zdá se mi to na zimu super, jaké s tím máte zkušenosti?
A není ta sportovní sedačka moc tvrdá?Zdá se mi trošku málo vypolstrovaná, jak to řešíte v létě, když mimíska musíte připoutat pásy a nemůže mít pod sebou deku?
Ještě jsem četla, že je jako sporťák míň stabilní, ale vzhledem k širokému podvozku tomu moc nevěřím..
Děkuju moc za rady a zkušenosti 🙂 🙂 🙂

karotky
11. led 2008

Já ještě nepoutám a Áda má pod sebou deku,takže ho pásy netlačí.Nevíc má zim,kombinézu. 😉
Ale na léto to budeme muset taky vymyslet. 😅
Co se týče stabilnosti..............je pravda,že je horší když je dítě v sedu.Když se o kočár opřu,tak jdou lechcčeji zvednout zad.kolečka.Takže,kdyby se na to zavěsilo 2.roční dítě,...............Áda by letěl z kočáru ven. 😀

krikri27
autor
11. led 2008

Děkuju moc za odpověď 🙂

bramburka
11. led 2008

nejsem si jistá, ale nemá inglesina takovýto debilní polohování zádíček pomocí šňůrky?

karotky
11. led 2008

Magnumka určo ne. 😉

krikri27
autor
12. led 2008

nemá, má záda vymakané, má i samo sklápěcí horní ohrnutí tak, že v sedě je celá plocha rovná a v leže se okraj ohrne-zvedne a vytvoří vaničku 🙂

dygab
13. led 2008

Ahoj, zeptám se kamarádky, který typ má, ale minulý týden se jí malý zvrhnul v autobusu. Má Inglesinu hlubokou, ve které jdou dát záda do sedu.