Kam k Balatonu s dětmi?

market1512
12. kvě 2018

Ahoj maminky, nasla jsem tu par diskuzi, ale par let starych a rada bych spise neco aktualniho.. Chtela bych se tedy zeptat, kam k Balatonu s detmi? Vase zkusenosti, doporuceni?. Preferuji tedy jih. Deti ve veku 3 a necele 2 roky. Dekuji ☺

matkacekatelka
13. kvě 2018

My byli v Balatonfured. Kemp u vody, voda asi do pasu. Na výběr různý typy chatiček. Pro nenaročné. A hned přes silnici Tesco. Nic nám nechybělo🙂

veronikaka
13. kvě 2018

Balatonfured. Byli jsme ubytováni v hotelu s polopenzí - vynikající jídlo, super servis a moc milý lidé. Kolem jezera je krásná promenáda, spoustu prolézaček a celkem zábavy pro děti. Jeli jsme se podívat do Siofoku, což je spíš pro mladé, hodně rušné. V Balatonfured jsme se byli ze zvědavosti dívat v kempu a byli jsme příjemně překvapení - hezké zázemí, čisto, jídlo k zakoupení, animátoři. Byli jsme tam před 2 roky a jeli jsme tam spíš proto, že to byla akce na poslední chvíli, cenově dostupné a autem kousek na dojezd - za 4 hod. tam jste. Jela jsem tam bez očekávání a vrátili jsme se nadšeni.

market1512
autor
13. kvě 2018

@matkacekatelka a @matkacekatelka dekuji moc, tam jezdi vetsina, co jsem procitala. Pamatujete si I ty konkretni nazvy hotelu, kempu? Ja to hledala vcera pres booking.com a uz tam toho moc k dispozici neni. Hlavne aby tam byl pristup do vody normalni, ne po nejakych molech jako v Chorvatsku.

matkacekatelka
13. kvě 2018

@market1512 v kempu byly schůdky do vody, blbý, já malýho ještě čekala, tak mi to bylo jedno, hotelové pláže by měli mít pozvolný vstup do vody. Vím, že tam byla kousek i placená pláž, na tu jsme nechodili. Jinak douhlasim s veronikaka promenáda krásná, přístav z kterého vyplouvají výletní lodicky i do Siofoku, moc rušné město pro nás, ale to je individuální. Název kempu už nevím