Používáme cookies. Více informací zde. OK

Benecko, máte tip na dobrou restauraci?

pessi
9. črc 2017

Ahoj holky, chtěla bych touto cestou získat nějaká doporučení na dobré restaurace na Benecku či okolí a budu ráda za recenze kam zajít a čemu se vyhnout. Děkuji za informace.

magdanaty
10. črc 2017

Botta Cafe ve Vrchlabi🙂

leneee
10. črc 2017

Travili jsme ted dvakrat na Benecku zimni dovcu. V jidle jsme docela narocni. Chutnalo nam v hotelu Bara, vyhla bych se hotelu Kubat a takovy prumer najdete v hotelu Skalka.

pessi
autor
10. črc 2017

@leneee na Skalce jsme byli loni a katastrofa největší, takže tam už ne a to mě ještě číšník obral při placení o 200,-Kč. a letěla jsem za ním až k výčepu a nakulil mi to okamžitě, takže to ještě více znechutilo náš oběd 🙂 🙂 🙂 Jinak se mi dostala dobrá recenze na Hančovu boudu, tam prý dobře vaří.

leneee
10. črc 2017

@pessi Tak my do Skalky sli dvakrat na obed a vybrali jsme nenarocne jidlo (jednou rizek, jednou nejake spagety a manzel mnel nejakou minutku, ale proste prumer, nic zvlastniho. vase zkusenost je koukam horsi.

ulmanka0
10. črc 2017

Hančova chata the best 🙂

pessi
autor
11. črc 2017

@leneee My měli na Skalce - manžel knedlo, zelo, vepřo, ten říkal, že to byla klasika ale já si dala rizeto a to bylo hrozné, protože v něm bylo nasypané kari, kterým opravdu nešetřili a ještě mi to kolem toho rizeta polili nějakou UHO omáčkou, no, myslela jsem, že to vrátím a děti si daly polévku nudový vývar a nevím, jak dlouho jim tam ležela nebo co do té polévky dávají, ale byla kyselá, takže děti se nenajedly a další jídlo jsme měli v ten den ve Srubu na Medvědíně a tam jsme si pak teprve pochutnali.

Sem začni psát odpověď...

Odešli