Byl někdo v hotelu Harmonie v Luhačovicích?

vanilka_eva
26. srp 2014

Byl někdo v hotelu Harmonie v Luhačovicích? Zajímá mě jaké je tam ubytování, jídlo, bazén a tak. Díky za názory

olusenka
9. únor 2015

to by mě také zajímalo, říká se jí i Fontana. Vybírám mezi těmito dvěma Harmonie I. a II., Vyhlídka u přehrady nad koupalištěm, Vega v Pozlovicích, anebo Activity Park Všemina u Slušovic. Budu ráda za jakékoliv recenze hlavně pro pobyt s dětmi do 3let.

olusenka
10. únor 2015

@vanilka_eva a kde jste nakonec byli loni Vy ubytovaní?

vanilka_eva
autor
10. únor 2015

@olusenka my jsme nakonec našli ubytování v soukromí

kytiseeek
10. únor 2015

@olusenka My jsme byli už asi 6 krát na Veze a paráda největší !!! Všechny služby pod jednou střechou !! Na Vyhlídce jsem byla 2 krát, ale slabé wellness, není bazén, vířivka slabá...

kytiseeek
10. únor 2015

@olusenka i herna pro děti tam byla mám pocit, v té době sem se to to nějak nezajímala, ale vím, že s dětma tam jezdili, židličky a vše kolem bylo !! By mě měli platit za reklamu že :o)

andelka
10. únor 2015

Na Harmonii je teď na Slevomatu akce, podle popisu se mi to taky líbilo a bylo to i pro děti. Určitě tam budou napsané i reference.

olusenka
10. únor 2015

@kytiseeek tak mě o wellness vůbec nejde, jen kdyby nevyšlo počasí, půjdeme s dětmi do bazénu, který ve Veze je, ve Vyhlídce tedy není, ale zas jsou tam jiná plus. Vyhlídka je snad babyfriendly, tak mají snad všechno pro děti, židličky určitě, to vím, Vega se mi taky líbí, ale pobytový balíček je až od 1.7., navíc se spoustou wellness, což nechci, a i tak je to děsně drahé. ☹

olusenka
10. únor 2015

@andelka mě láká ta Vyhlídka, je hned u přehrady, aquaparku, ale prý bývají často svatby, v depandanci prý na pokojích pod střechou děsné vedro, a na to, že jsou babyfriendly a certifik. Czech Specials, prý nemají moc vhodná jídla pro děti, což mě teda dost překvapuje...to jen, co jsem objevila recenze. Harmonie má prý údajně rekonstruované pokoje, zbytek je jak za komunistů, což by nevadilo, člověk tam víceméně stejně jen přespí, nají, umyje se, jinak je furt někde po výletech, venku.

whitelilith
10. únor 2015

Byla před 20ti lety a bylo to super 😀 ale to ti asi nepomůže

maraida
10. únor 2015

My jsme byli s dcerkou v hotelu Vega a super. Tehdy jí bylo 15 měsíců.Hotel je na klidném místě, v přírodě,blízko do lesa,dcerka tam mohla nerušeně běhat.Mohli jsme neomezeně do bazénu,vířivku jsme měli asi na půl hodiny.Moc se mi tam líbilo,škoda,že je to od nás tak daleko ☹