Dovolená - Spojené arabské emiráty. S dětmi?

saurauia
15. dub 2024

Dobrý den,
jeli byste na dovolenou do SAE na konci srpna s dětmi 5 a 9let? Nebo oebcně jeli byste do SAE s dětmi? Konkrétně oblast Ras Al-Khaimah.
Děkuji

gats
15. dub 2024

@saurauia Nebála bych se s dětmi do Emirátů , ale na konci srpna tam bude okolo 40 °C. Kvůli tomu bych tam nejela.

teenyel
15. dub 2024

S detmi do SAE bych letela klidne, ale rozhodne bych letela v zime nebo na jare. Myslim, ze 40 stupnu na leto je jeste velice optimisticky odhad, muze tam byt i o dost vic. V lete bych tam neletela ani bez deti, natoz s nimi. 🙈

jija
15. dub 2024

Do SAE bych se s dětmi nebála, byli jsme přímo v Emirátu kam chceš jet, ale byli jsme až na konci října a to tam teprve začíná sezóna kdy není příliš horko. I tak tam bylo 25 v noci a přes den myslím 35-38

piggy123
15. dub 2024

Uuuuf, v srpnu nejezdit. My jsme byli v Dubaji začátkem září a bylo neskutečné vedro. Díky vysoké vlhkosti vzduchu je pocitová teplota ještě mnohem vyšší. Dokonce jsem si tenkrát dělala fotky obrazovky mobilu, kdy počasí ukazovalo například ve 22 hodin 34 stupňů, ale pocitová ukazovala 49 🙈🤣 ve dne ještě hůř… To fakt nechceš 😃 telefon mám německy, tak proto je to všechno německy.

barumrallyebum
15. dub 2024

Vubec, stacilo mi v srpnu presedat v Dubaji na letisti v noci a malem jsem zdechla.

hankali9
15. dub 2024

@saurauia Tam je strašné vedro, takže už jen skrz to ne. :(

somalicats
15. dub 2024

V létě bych tam nejela, ani kdyby mi za to platili. Tohle je destinace na zimní dovolenou.

teate
15. dub 2024

@saurauia Emiráty jedině v zimě/na jaře. V létě se odtamtud před horoucím peklem v podobě velkých veder stěhují i domácí. 😆 Ale zase je to v létě hoooodně low cost dovolená, no. 🤷🏻‍♀️

tereza0111
15. dub 2024

SAE s detmi uzasne, je to pro ne raj. Ale nikdy v lete, moc horko. A ne prijemne vlhke primorske, ale horke, suche, pro me naprosto znicujici. + k tomu zvyk mistnich klimosky na maximum, takze prechazeni z asi tak 18 C vsudej ve vnitrnich prostorach do pekla venku. Kdepak, nejdrive ve druhe pulce zari...

dandaa
16. dub 2024

SAE je pro děti super ,byli jsme teď na jaře. V srpnu bych rozhodně nejela, úmorné vedro a to neni pro nikoho zdravé. Raději na podzimní prázdniny koncem října .