Dovolená v Turecku pro rodinu s dětmi

sadil
20. črc 2019

Může mi někdo doporučit dovolenou v Turecku pro rodinu s dětmi.Nejraději s písčitou pláži-pozvolný vstup do vody,skluzavkami a hotel který má dobrou recenzi.I do které části Turecka.

ilona87
20. črc 2019

Zkus skupinu dovolená u moře

zuzazidkova
20. črc 2019

Vrátili jsme se z Tui Magic life Waterworld, máme vysoke nároky a tenhle hotel nás opravdu nezklamal, na Tripadvisor na ně jsou skvělé recenze

bera28
Autor odpověď smazal
Zobraz
zelenaesmolda
21. črc 2019

Zkus skupinu cestovani s detmi,jinak na recenze bych se divala na tripadvisor 🙂

sadil
autor
21. črc 2019

@zelenaesmolda Dívala jsem se.Díky.

bayt
21. črc 2019

@sadil Já můžu taky doporučit ten Tui Magic nebo Ali Bey Manavgat.

nicolnik
21. črc 2019

Papillon Ayscha hotel, lita tam tedy jen exim tours a teda hotel perfektne vybaveny pro deti a program pro ne.

moniiss
21. črc 2019

Zkuste Fame Residence Goynuk, v Kemeru. Paráda!

zelenaesmolda
21. črc 2019

@moniiss
jake je Kemer letovisko?Je tam kam jit,treba na nakupy,do restaurace?Nejake vylety v okoli?

sadil
autor
21. črc 2019

Byl někdo v Sultan Of Dreams?

sadil
autor
21. črc 2019

@nicolnik Ceny dost vysoké za 2+1 83000kč to už je na mě dost

candat
21. črc 2019

@sadil před měsícem jsme byli v https://hotel.invia.cz/turecko/side/side-star-r...
A můžu doporučit s čistým svědomím. Byli jsme max. spokojeni.

moniiss
23. črc 2019

Kemer- nákupů mraky, žije to každý vecer, lidi přátelští, vřele doporučuji.

vafle
23. črc 2019

Lonicera world super resort vcetne noveho aquaparku, 35 ts za 2+2, vylety pevnost v alanii a delfinarium kde se da plavat v zatopene atlantide

sadil
autor
23. črc 2019

@vafle Je to dost rozsáhlý areál u tobogánu není bazén pro dospělé.Neviděla bych co dělá vnuk.Ale vypadá to dobře budu vybírat.

bera28
23. črc 2019

Sherwood Exclusive Kemer je top

zelenaesmolda
25. črc 2019

@bera28
je v Kemeru kam jit?treba do restaurace,nakoupit,na nejaky vylet?

bera28
25. črc 2019

@zelenaesmolda no jasně, Kemer je pěkné městečko. V týdnu se tam konají klasické trhy. A je tam hezký přístav.

zelenaesmolda
25. črc 2019

@bera28 diky za info 🙂

monik1
4. led 2020

@vafle ahoj, prosim te, ten Lonicera word mě moc zajímá. Ale ted jsem to zadala na Blue Style a cena 63tis, coz je na me moc. A ty pises 35tis za 2+2. My mame deti 9 let a 1 rok, chci cerven 2020. Kupovali jste to jako last minute nebo v zime? Pres jakou cestovku? Chci letet z Ostravy. Moc děkuji za info

monik1
4. led 2020

@sadil ja doporucuji Side, hotel Sandy Beach. Stalo nas to v sezonu kolem 40 tis. Byli jsme 2 dospeli a 1 syn.

sadil
autor
5. led 2020

@monik1 No ty ceny letos jsou vyšší nakonec jedeme do Řecka na 12 dni za 70000 což je pálka ale chtěli jsme dovolenou s tobogány vnuk je aktivní tak se aspon na chvílí zabaví na tobogánech.Máme to i přes hlavní sezonu což je také větší cena

bera28
5. led 2020

@sadil a jaký hotel jste v Řecku sehnali? Děti chtějí letos taky zkusit Řecko, ale žádný se super tobogány jsem neobjevila.

lenoulinkaa
5. led 2020

@bera28 https://www.fischer.cz/recko/kreta-heraklion/fo... my jsme byli tady, jen je hotelový komplex stranou, ale jinak služby super

sadil
autor
6. led 2020

@bera28 Hotel Esperides Beach Family Resort.Máme to ale přes polskou cestovku.Budová starší ale recenze i na pokoje je dobrá

sadil
autor
6. led 2020

@lenoulinkaa Tento rok jsem sice vybrala hotel v rušném resortu ale jednou za čas neuškodí i tak chceme jezdit po výletech

vafle
12. led 2020

@monik1 ahoj kupovali jsme first minute, pres rainbow tours (pl) s odletem z Katovic (jsme od ostravy) 🙂

vafle
12. led 2020

@monik1 za dite do dvou let neplatis u nich nic- 0 kč, ale na tak dobrou cenu uz se nedostanete nejlevnejsi to maji tak do pulky rijna, my kupovali jeste v prosinci, ted uz to stoji kolem 50

sadil
autor
13. led 2020

@vafle Jedeme z vnukem 10 let tak platíme letenk.Máme to také od Polské cestovky-odlet z Katovic.

monik1
13. led 2020

@sadil
@vafle dejte mi prosim tip na polskou cestovku. Taky bydlime u Ostravy a pokud by byl zajezd s odletem z Polska levnejsi, tak klidně poletime z Katovic. Dekuji