Hotel Admiral Tsilivi na Zakynthosu, byl tu někdo?

alca321
26. led 2013

Chtěli by jsme letět letos do hotelu Admiral Tsilivi na Zakynthosu nebyl tu někdo. Zajímalo by mne jak jste byli spokojení. Děkuji 🙂

kimby
27. led 2013

dobry den,Zakynthos je uzasny ostrov,chce si to ale koupit mapku ci na netu predem pohledat a alespon trosku ho procestovat, byl by hrich kdyby ne. My jsme ho procestovali krizem krazem, ale nemeli jsme jeste ditko v tu dobu. jih ostrova je pro me krasnejsi,ale je to spise o tom,jake kdo ma pozadavky a co preferuje. Odpoved na svou otazku naleznete nejlepe zde: (snad se mi podari pres telefon dat spravny odkaz) http://recenze-hotelu.invia.cz/?nl_country_id=-...

alca321
autor
27. led 2013

Děkuji,auto si určitě chceme půjčit a projet se po ostrově. 🙂

hrusti
27. led 2013

Ahoj, sice to není úplně k tématu, ale my jsme byli na Zakynthosu v hotelu Poseidon Beach v Laganasu a byli jsme moc spokojeni. Je to přímo u písčité pláže, vhodné pro děti (bylo tam dost rodin s dětmi), na kraji Laganasu, takže mimo rušné centrum. Fakt doporučuji 😉

kimby
27. led 2013

ano,to misto i hotel je fajnovy,byla tam loni kamaradka s malou dcerkou, take jsem spise pro ten jih ostrova,ale to uz je muj osobni nazor.

kimby
27. led 2013

@kimby spatne se mi to odeslalo,byla to reakce na uzivatelku Hrusti

alca321
autor
27. led 2013

@hrusti Děkuji já budu ráda za každý tip na hotel 🙂

alca321
autor
27. led 2013

@kimby Můžu se zeptat proč máte raději jih?Na internetu psaly že V Laganasu je to hodně hlučné a moc lidí je to pravda?

hrusti
27. led 2013

@alca321 Laganas je hlucne v tom centru, kde jsou ruzne hospudky, ale tenhle hotel je na kraji Laganasu, cca 10 min. chuze od toho centra. Taky jsem z toho mela obavy, ale fakt tam byl klid. Byli jsme tam posledni tyden v srpnu. Hotel je primo u plaze, je tam hraci koutek a brouzdaliste pro deti. Z Laganasu jezdil nizky bus do hlavniho mesta .

radule82
4. únor 2013

@alca321 ahojky my jsme tam byli loni :o) no kdybych se měla rozhodovat, zda jet znovu, tak asi ne :o) ale je to možná tím, že pravidelně nejezdíme na dovču a naposledy jsme byli jen sami ještě dva s manželem v Egyptě a tam to bylo o něčem jiném - areál, nádherná pláž a moře 🙂 V tomto hotelu bylo dobré jídlo, samo, že se opakuje, ale to asi všude, ale nám nevadilo. mají tam dva bazény, i pro nejmenší, takže malá se dost vyřádila, ale moře a pláž (neplacená) teda nic moc :( první den jsem byla teda dost zaskočená, než jsem si zvykla :o) navíc my jsme tam byli, když malá ještě neměla dva ročky a ubytovali nás do posledního patra nad podium, kde probíhal večerní program, takže po dvou dnech přemlouvání, nás přemístili do klidnější části hned přízemí u dětského bazénu. Navíc v tom prvním pokoji nám večer netekla voda, pač nebyl tlak a teplá vůbec! A to dětské hriště, co mají na fotkách vypadá v reálu uplně jinak, neupravené a špinavé! Super je, že tam mají české animátorky a celkově je tam dost čechů 🙂 A ještě mám jednu výhradu, my jsme si vb cestovce zaplatili příplatek za lepší pokoj, ale ty lepší pokoje tam nejsou, jsou to malé zimry a jelikož jsme jeli tři dospělí, takže v jednom pokoji byla manželská pokoj, přistýlka a golfky, tak jsme se vůbec nehli, ty pokoje tam mají fakt šílené! Takže na závěr, patříme mezi nenáročné klienty, takže dovolenou jsme si užili (když jsem pominula pár nedostatků) :o)