Jaké máte zkušenosti s hotelem Delfín v Poreči?

kacenka2909
6. čer 2013

Ahoj maminy....plánujeme letos, s naším 15měsíčním synem, dovolenou v Chorvatsku, lokalita Poreč hotel Delfín. Chtěla jsem se zeptat, zda s tímto hotelem máte nějakou zkušenost. Jaké to tam je, zda se dá zajet s kočárkem do jídelny, co všechno je potřebné pro prcka do hotelu.( Nemám zkušenosti s ubytováním v hotelu, protože jsme před tím jezdili do apartmánu.) Proto budu vděčná za každou radu. Mějte se hezky a předem děkuji

ija1
6. čer 2013

Delfin je super........akorat desne maly pokoje, dve postele a detska postylka mezi.......a clovek se tam pomalu nehne......ale do jidleny s kocarkem se musi vynest........... zidlicky detske maji a je tam dost mista.....ale clovek se to patro pronese 🙂)), jinak pro decka super hriste, more neni hluboky........ kdyz zajdete dolu kde jsou lodky, je tam vylozene super koupani pro deti......hned u dalsich hotelu.........ten delfin je primo na poloostrove.......takze hotel super, ale desne prtavy pokoje ale jinak cenove je to super.......

camillaq
21. čer 2022

Máte někdo čerstvou zkušenost s hotelem delfín? Zajímalo by mě jestli je někde blízko obchod s potravinami, pečivem.... Máme zaplacenou polopenzi, tak přemýšlím, kde koupím něco v mezičase 😁 protože počítám, že kluci budou mít hlad i jindy

evik19
21. čer 2022

Byli jsme tam před dvěma lety. Bylo to tam fajn, dobrý jídlo, bazény super, jen pokojicky miniaturní, jak už tu někdo psal. Do jídelny se podle mě dalo dostat i výtahem, pokud si dobře pamatuju. Obchod s pečivem si nevybavuji, ale na pláži byly stánky s palacinkama, hranolkama, a ovocem. Jednou jsme si tam koupili pizzu a asi dvakrát jsme si zajeli do supermarketu autem do vedlejší zatoky.

nikuska.v
21. čer 2022

@camillaq kousek pod hotelem je malý obchudek nebo v campu vedle jsou malé stánky a hospudky jen ideálně mít sebou hotovost 🤷‍♀️V některých restauracích neberou karty

nikuska.v
21. čer 2022

@kacenka2909 máme zkušenost z minulého roku a nebyla jsem teda moc nadšena ale dalo se to přežít ….pokoje malé ….Uklid stylem tam jsem byl tam jsem nebyl,sama bych si uklidila lip 🤷‍♀️Ještě bych vytkla pití ráno z automatu ale k večeři si ho musíte platit 😉ještě co mi vadilo ze lidi si tam dali ráno hned na lehátka ručníky a šli si v klidu ještě dal spát nebo si šli na snídani a došli kdovikdy ale za to hotel nemohl

camillaq
23. čer 2022

Moc děkuji za odpovědi, ještě prosím nevíte jestli tam byl bankomat? Nemůžu se rozhodnout kolik vzít hotovosti (2 Dos + děti 6 a 3 roky ), zase nechci jich táhnout zbytečně moc a hlídat, ale abych zase neměla málo 🤦😁

nikuska.v
24. čer 2022

@camillaq ano je tam bankomat ale nevim jak to je přesně které jsou bez poplatku 🤷‍♀️ My jsme vezli sebou cca 8000kc a cca 2000kc v eurech ale je-li jsme jen s jedním dítětem a docela dost vyletovali (byli jsme i výletní lodi která vyjde nejvíc ,dinopark,motokáry) a neco nam zbylo ale snažili jsme se platit kartou kde to šlo

camillaq
24. čer 2022

@nikuska.v ten výlet lodí, stalo to za to? Jeli byste znovu?😁 Určitě bychom rádi na výlet lodí s dětma jeli, nevíte kolik to cca stalo? Děkuji

nikuska.v
24. čer 2022

@camillaq popravdě asi ani moc ne 🤣 jako nebyl špatný (byli jsme v zátoce kde se točil Vinnetou a na nějakých zastávkách na plavání a výlet na kostel )ale když jsme byli na rabu tak se nam líbil víc a pokud neumíte anglicky,německy nebo chorvatsky tak tomu výletu nerozumite🤷‍♀️PPro děti teda velice nic vyzivneho 🤷‍♀️Rozhodne bych s dětmi jela do toho dinoparku ,motokáry nebo je tam i aquapark 🙂super je i výlet lodním taxi večer do poreče myslím a nebo se dá jet o vláčkem
Výlet stal myslím cca 400kun ale nejsem si jistá platili jsme to u delegátky

endy85
24. čer 2022

@nikuska.v mohu prosím vědět jaká je tam pláž? Je tam pro děti písek nebo kamínky?

nikuska.v
24. čer 2022

@endy85 pod hotelem je kaminkova bez bot bych určitě nesla byli tam v té vodě i docela velké kameny ze je musel člověk přelézat popripade když si člověk dojde o cca km až 2km dal by měla být písčitá

endy85
25. čer 2022

@nikuska.v moc děkuji

sonnnka
22. srp 2022

Dobry den, prosim zaujimalo by ma ake ceny su v hotelovej restauracii? Chceme kupit polpenziu len potom nevieme co s obedmi... Su tam menucka alebo len z karty sa da vybrat? A su v blizkom okoli nejake rychle obcerstvenia? Kebab a pod? Dakujem za kazdu odpoved

camillaq
22. srp 2022

@sonnnka Dobry den, meli jsme polopenzi, na plaži jsou hranolky za 37 kun (jsou opravdu velké), palačinky asi 30kun, zmrzlinu mají kolem 12 kun. Kousek od hotelu je velká samoobsluha, restaurace s pizzerii (pizza cca 120kun). Kebab nevím, ten jsem viděla v Poreči, tam je to samá restaurace a občerstvení

sonnnka
23. srp 2022

@camillaq dakujem velmi pekne za odpoved