Kam na zimní dovolenou s dětmi?

darwin04
13. pro 2014

Maminky potřebuji tip na zimní dovolenou mam prcka rok a půl a deset let. Chtěla bych nějaký hotel poblíž svahu mirneho syn se bude učit na snowboardu .Pak aby šlo se po okolí prochazkovat s kočárkem a zároveň kavárnicky a venkovní posezení .Hotel aby měl dětský koutek s hlídáním a animační programy. Jezdili jsme do Vysokých Tater, ale chtěli bychom něco blíž Beskydy, Jeseníky

mar8
3. led 2015

taky jsem hledala něco podobného, abych mohla s kočárkem a navíc bazén a welnes, no v Jeseníkách jsem našla jen tohle - http://www.hotel-dolnimorava.cz/ je tam i animační program, ale je to celkem drahé, u sjezdovky, jinak v Beskydech ve Velkých Karlovicích www.Valachy.cz mrkni hotel Horal i Lanterna je u sjezdovky, ale taky vyšší cena. My jedeme nakonec na Slovensko k Martinu hotel Victoria, já budu mít kam chodit na procházku, ale chlapi musí jet lyžovat autem, ale je tam bazén i welnes, jak jsem chtěla. Na Slovensku je toho fakt víc. Jinak loni jsme byli v Tatranské Lomnici v hotelu Slovan, super, teplý bazén, sauna, večer večeře bufet a k sjezdovce se dá dojít pěšky, já byla těhotná a procházela se po Tatranské Lomnici, vyjela jsem i na Lomnický štít.