Kemp či ubytování v Německu - směr na Hamburg, máte tip?

verena
25. črc 2013

Ahoj všem, mám docela netypickou otázku, zda někdo nemáte zkušenosti s dobrým kempem s chatičkami či levným ubytováním v Německu. Jedeme totiž za sestrou do Dánska a vzhledem k tomu, že s sebou bereme i pětiletého syna, chtěli bychom si cestu rozdělit na půlku a někde cestou přespat, nejlépe někde, kde je to vhodné pro děti, např. u nějakého jezera či přírodní rezervace. Možné jsou dvě trasy, buď přes Magdeburg na Hamburg, nebo přes Berlín na Hamburg. Jediné, co mě napadá, je Tropical Island, ale je přece jen ještě dost blízko ČR a chtěli bychom tam spíš někdy na podzim, takhle na přespání v létě to myslím nemá moc cenu. Hledám nějaké kempy přes Google, ale zatím jsem narazila jen na nějaké s chabými popisy a většina jen pronajímá místo pro karavan a nemá vlastní ubytování. Tak pokud máte nějaké tipy, tak sem s nimi, samozřejmě vše řešíme na poslední chvíli a vyrážíme už zítra! 🙂

alisek
25. črc 2013

@verena pamatuji si pár kempů okolo pláže ale i mimo ni za Hamburkem..směr Lübeck..Haffkrug, Scharbeutz nebo taky v okolí města Kiel

verena
autor
28. črc 2013

Ahoj, děkuju za zaslané kempy, povedlo se mi je najít podle mapy 🙂 Nakonec jsme přespali v Ibis budget hotelu, vychází to bezkonkurenčně nejlevněji i proti kempům, když si to člověk nasčítá... Byli jsme ve městě Schwerin, je to u velkých jezer, tak jsme se večer i vykoupali...