Lefkada - zkušenosti

kessien
15. čer 2019

Holky byl jste někdo ted nekdy na dovolené na Lefkade?? Hodnocení??

fyii
16. čer 2019

@kessien ja loni, na to ze uz jsem projela kde co, tak zaplacene sluzby neodpovidaji tomu co nabizi. je tam za ty penize draho. kazdy tam breci(z mistnich) jak je draho na to co nabizi(jidlo treba), ale jsou lini a vic kecaj nez delaj. to jsme pry meli dle delegata " lepsi" hotel. Plazicka malicka, lidi jak mraku a to jsme byli koncem zari.Bydleli jsme primo u more, tak 200m po plazi u pristavu takze v samem centru. Jediny co bylo super, ze kocar se spicim ditetem jsme mohli nechat pod pergolou a rovnou jsme lezeli v mori, vzdalenost od sebe tak 4m. ted jsem v jiznim Spanelsku a sluzby za min penez asi 100x lepsi, od more jsme tedy asi 200m, ale zase mame krasny bazen s vyuzitim vodniho koutku pro male deti, kde si to kluk uziva( necele 3 roky a mala se taky rochni 1rok)

kassandra1
16. čer 2019

@kessien Lefkádu doporučuji, je to krásný ostrov. Naopak jižní Španělsko jsou panelákový hotely na pláži, nic moc. Líní jsou jako ostatně všichni jižani no.

fidajana
16. čer 2019

Ahoj my letíme zitra na Lefkadu 🙂 pro děti to bude první dovolená u moře tak se těšíme. A uvidíme až na místě ale tam kam jedem mame nej hodnocení

kkacca
16. čer 2019

ahoj, za mě Lefkáda skvělá, akorát to chce půjčit auto nebo motorku, za těma nejhezčíma plážema je třeba cestovat,nejsou u nich hotely...

sirka1
16. čer 2019

@kkacca Přesně, Lefkada je maličký ostrov, chce to být mobilní. Jinak nám se tam líbilo, měli jsme apartmán sice maličký, ale mohli jsme si tam vařit. Takže když jsme utratili už moc peněz za jídlo, skočili jsme do místního obchodu a uvařili si.

jannys88
Autor odpověď smazal
Zobraz