• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Na víkend na hory s dětmi. Doporučte ubytování

5. února 2009 
Ahoj holky, máte někdo tip na hezký ubytování s dětmi? Ideálně nějaký příjemný penzionek nebo hotel třeba s polopenzí, blízko sjezdovek. V Čechách. Díky :slight_smile:
20. zář 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.chatabarborkapec.cz/index.html tady jsem byli a je tam supr paní cena je s polopenzí, jinak je to hned u sjezdovek s dětmi nebude žádný problém paní má sama holčičku
22. zář 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mkr, díky. A nějaké další tipy :slight_smile: ?
22. zář 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.dumalois.cz/. super ubytování v Krkonoších..byli jsme tam na týden a děti byly uplně nadšený a my ostatně taky :slight_smile:
28. zář 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mikco, to vypadá fakt super. Už jsem na to někdy narazila a líbilo se mi to:slight_smile:. Díky:slight_smile:
28. zář 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.pension-boruvka.cz/index3_cz.htm Vyzkoušené mamčou u nás z regionu a fakt super, hlavně ta cena je parádní za super služby :wink:
28. zář 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi máme super zkušenost s tímto penzionkem,který je naprosto bombastický pro rodinky s dětma. Byli jsme tam s maminkama s Matř.centra a mooooc jsme si to pochvalovali. Jukněte na odkaz a určitě se vydejte.
www.uko.cz Zdravím všechny cestovatele
29. zář 2008 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.lesana.cz/cz/hotel_lesana_ubytovani_restaurace/detsky-klub-spindleruv-mlyn/ levný wellnes hotel,kde se můžete vycachtat a mají tam krásný dětský koutek :wink: A vyhraje si tam i tatínek v playstation room :sweat_smile:
29. zář 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. lis 2008 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.uholubu.com/
Vřele doporučuju,byla to nádhera a pro celou rodinu jen 12 500 za 6 dní se spoustou dárečků a milých pozornůstek.Skvělá kuchyně i lidi,krásný prostředí,houby,maliny,ostružiny,koně,tenis,golf,bazény,klouzačky,houpačky a pískoviště,studánka s léčivou vodou,skákací síť pro děti hned u hotelu...
Chcem tam napřesrok určitě znovu.
5. lis 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlas s Lesanou a Aloisem, doporučuji také pension Maják, ale hlavně na léto- je to prima..prakticky vše je na ententyky.cz...to uko taky plánuju :grinning:
19. lis 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
taky se chystáme s malým na předvánoční víkend,dokonce jsem si vybrala přímo tady z odkazů,co tu jste tu napsali. :slight_smile: Ale chci se zeptat na něco jiného,jak zvládáte cestování s dětmi,respektive jak zvládají vaše děti delší trasy?My bychom jeli asi tak čtyři hodiny a manželovi se to zdá dost na desetiměsíční mimi.Dělali bychom přestávky,ale přesto mám trošku obavy.Díky za rady. :slight_smile:
27. lis 2008 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jeli z Hluboke asi 3 hodiny naplanovala jsem prestavku, nakonec jsme nezastavovali, spala po celou dobu jizdy. Naplanuj to na spaní... bude to OK.

Hezký tipy holky, nemáte něco u Liberce?
3. pro 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mam take typ www.vaclavikova studanka.cz :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Takova normalni chata,pani je moc prijemna a uvari vam i na prani,kdyz deticky nebasti masicko :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Lesana má bohužel plno, na webu maj sice last moment i volné termíny, ale volala jsem tam a ty volné pokoje maj zarezervovaný němci a až když je nebudou chtít, tak to 3 dny před termínem uvolněj pro další zájemce, dobrý, ne :angry: tak mě to štve, fakt se nám to líbilo. Holky, jak daleko jsou sjezdovky od Aloise a od Uka? Díky
A prosím, nemáte někdo ještě další tip na fajn ubytování?
7. led 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, neznáte někdo hotel Adam ve Špindlu? Taky vypadá dobře :slight_smile: www.hoteladam.cz
8. led 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky, Adama fakt doporučuju, byli jsme moc spokojený :slight_smile: super poloha, nádhernej výhled, fakt se nám domu nechtělo. Kousek dál je ještě hotel Olympie, taky nevypadá špatně, ale osobní zkušenost nemám, jen jsem si tam dávala kafe:slight_smile:
28. led 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. led 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím moc, do kterého z těch bezva pensionů je autobusové spojení do 200 m? Máme batole a nemáme auto, jsme tedy limitovaní dopravou. :angry: už mě to štve, ale hypotéka na byt měla přednost :confounded: Jsme z Prahy. Když už něco dobrého najdu, je to na "samotě u lesa" daleko o d civilizace. :cry:
5. únor 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
12. kvě 2015 v 10:24 • marti0nek
Tvůj příspěvek