Od kdy jezdit s dítětem na kole?

nikolka2017
4. čer 2018

Ahoj, jezdili jste s miminkama na kole a kdyztak od kolika?,,

konidana
4. čer 2018

Tak s prvním jsme nejezdili, začali jsme když bylo mladšímu asi 6 nebo 7 měsíců. Jen jednou. To byl ve vozíku a ještě ve vajíčku, starší dvouletá na přední sedačce. Od 1.5r mladšího (starší 3 a kousek) jsme jezdili už hodně. Děti ve vozíku.

barbara04
4. čer 2018

az po 1. roce... starší ale neumí šlapat takze n jen kdyz je u babicky dceru vezmeme. driv nevidím smysl pro dite 🙂 kolo holt par let pocka ...

kaneshiro
4. čer 2018

@nikolka2017 malému byl rok a půl, když jsem s ním vyrazila, sedačku mám vzadu, celkově jsme za dva roky ujeli cca 2500 km : - )

teraolli
4. čer 2018

Od 8mi měsíců ve vozíku 🙂.

absintka19
4. čer 2018

Od 3m v cyklovoziku s miminkovnikem, plne odpruzeny a jezdime s nim doted.

borntolive
4. čer 2018

Od 4 měsíců na běžky ve vozíku se skisetem, synek v miminkovníku. Od cca 7 měsíců cyklovozík, bez miminkovníku, jen s vložkou na oporu hlavy a těla - ještě neseděl, ale dal se podsadit, že téměř ležel. A oboje paráda, pokud se teda miminku ve vozíku líbí...

zlatoja
4. čer 2018

Od 8.mesice v chariotu s miminkovnikem. Pouzivali jsme i na bezky cca od 5.mesice. Jezdime ted kratsi trasy do 20km.

dominikacifkova
4. čer 2018

Od 10 měsíce. Máme odpružený croozer. Jen jsme dokoupily vložku pro nesedící. Malej v něm vždycky vytuhne. Těd si už i povídá. A říká taťkovy Jeeeeeeeď ! Jízdu v něm miluje. Jezdíme cca 30-40 km. O víkednu nás čekají první letošní závody s vozejkem. Bude to zade super akce.

petralak
4. čer 2018

18m+ cyklosedacka. Není kam chvatat

bacika
4. čer 2018

@nikolka2017 Jezdila, ale až pořádně sedělo samo. Jsou sice i polohovací sedačky na kolo, ale to jsem nechtěla, takže jak sedělo pořádně a i si ten výlet užívalo. Takže za mě tak kolem toho roku je to ideální 🙂.