Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Olomouc - rady ohledně parkování.

mariti
12. únor 2020

Milé ženy, nejlépe olomoučačky.
Obracím se na Vás s praktickým dotazem. Může mi prosím někdo poradit šikovné místo k zaparkování v Olomouci? Tak, aby to nestálo majlant a bylo to dobře dostupné MHD, pojedu do centra. Chtěla jsem jet vlakem, ale zabralo by mi to moc času, tak zvažuji auto. Přiznám se, že parkování ve městě mě docela stresuje. Chápu, že někomu se může zdát dotaz hloupý, ale prosím - nekritizujte. Mám extrémně náročné období... všem kdo chtějí poradit, předem moc děkuji!

sailen
12. únor 2020

Blízko centra je OC Šantovka s parkovacími garážemi, je tam nějaká doba zdarma a potom placené, určitě to jde dohledat na stránkách.

sailen
12. únor 2020

My často využíváme toto malinké parkoviště na tržnici (vjíždí se tam z Kateřinské), přes pracovní dny funguje na automat:
https://mapy.cz/s/rajutasudu

mariti
autor
12. únor 2020

@sailen moc ti děkuji , kouknu,

voskovkyapastelky
12. únor 2020

Asi taky Šantovka, prvni 4 hodiny jsou zdarma, je to kryte a je to naproti Trznici, skoro v centru 🙂

ter
13. únor 2020

nebo ve čtvrti kolem tramvajové zastávky Šibeník můžeš zaparkovat normálně na ulici neplaceně - do města je to tak 10 min pěšky nebo 2 zastávky tramvají. to je spíš na delší parkování, záleží, jak dlouho tam chceš stát, jinak Šantovku můžu taky doporučit 🙂

ter
13. únor 2020

@mariti jinak vidím, že jsi od Brna - neboj, parkování v Olomouci není tak strašné jako v Brně, nejsou tam zatím žádné zóny atp. (jen pro uklidnění)

Sem začni psát odpověď...

Odešli